Prezentacja klubowicza

jouzel

Pszczyna

W klubie od: 12.06.2011
Ilość komentarzy: 50
Ilość postów: 136
Ilość wyświetleń: 29471

Formularz kontaktowy


Komentarze (50)

jouzel

Re. Gowin
Lecha Pruchno-Wróblewskiego i Andrzeja Sielańczyka to posłowie z ramienia UPR. Byli posłami a raczej darmozjadami w tej samej kadencji co Janusz Korwin Mikke. Jednakże do dziś nie mam żadnych dowodów, że JKM nie pobierał wynagrodzenia za siedzenie w ławach poselskich. Od KNP dowiedziałem się tylko, że coś mu tam kapało kasy z publikacji które pisał po nocach ale o tym czy nie pobierał diety to już mi nikt nie wyjaśnił.

Co do zmiany poglądów to mowa w moi poście nie o farbowanych pojedynczych lisach ale o całym ugrupowaniu. To WY mieliście umowę z PO co do list. Ale obłuda fe fe fe

zobacz komentowany news »

jouzel

Panie Gowin skończ Pan z tą demagogią i populizmem. Dalej Pan nie odpowiedział na moje pytanie odnośnie definicji "darmozjada" w odniesieniu do Lecha Pruchno-Wróblewskiego i Andrzeja Sielańczyka.

Dziś narzekacie na PO a sami z tej listy startowaliście wtedy było cacy dziś jest be. Gdzie wtedy były wasze ideały?

zobacz komentowany news »

jouzel

Panie Gowin proszę skończyć opowiadać głupoty. To są dwie odrębne sprawy wasze referendum a sprawa komendanta. Cytując wasze guru dziś wam powiem takiego motłochu jak KNP jeszcze nie widziałem

zobacz komentowany news »

jouzel

Bartłomiej Gowin, KNP ale z diety posła chyba nie zrezygnował to, że miał dodatkowe wpływy to co innego. A jego pozostali dwaj koledzy z ław poselskich Lech Pruchno-Wróblewski oraz Andrzej Sielańczyk to co darmozjady czy też ciężko po nocach pracowali aby godnie żyć?

zobacz komentowany news »

jouzel

Bartłomiej Gowin, KNP jedno małe pytanie odnośnie definicji darmozjada, którą łaskawie tu przytoczono.

Czy Janusz Korwin Mikke będąc posłem też był darmozjadem? pobierał wynagrodzenie z państwa, my na niego płaciliśmy?

Czy może słowo darmozjad pojawiło się w KNP jak nikt od was się do żłoba nie dostał?

Zresztą obrażanie ludzi to wam wychodzi najlepiej wasz guru nazwał już strajkujących nauczycieli "zdesperowanym motłochem".

zobacz komentowany news »

jouzel

re LikwidacjaSM

Widzę to tak siada "osoba" przy stoliku i wyciąga dowód osobisty ktoś z KNP od razu sprawdza czy się nie "pomylił".
Z tego co napisaliście to mogło się okazać, że oddacie 5 poprawnych podpisów na listach bo nie odpowiadacie, nie sprawdzacie i nie zabraniacie a zatem jesteście słabo zorganizowani. Osoby podpisane: Bolek i Lolek, Śpiąca Królewna, Kopciuszek, itd. hehe

Chcecie robić poważne zmiany w gminie a podchodzicie do tego na zasadzie pospolitego ruszenia.

zobacz komentowany news »

jouzel

re Arkadiusz Duda KNP

Trzeba było się lepiej zorganizować i sprawdzać pesel, adres, i podpis przy osobie podpisującej a nie puścić spis na żywioł. Ciekawe skąd są tam podpisy ludzi z Kobióra, Żor itp. Brak merytorycznej informacji dla osób podpisujących. KNP powinien bardziej się przyłożyć no chyba, że liczył na...
Jak Polska ma wyglądać tak chaotycznie za waszych ewentualnych rządów jak to zbieranie podpisów to ja dziękuje za taki kraj.

zobacz komentowany news »

jouzel

re: Katarzyna strażniczka miejska i Strażnik

Myślę, że w KNP wyrok na was już zapadł i żadna argumentacja tego nie zmieni. Osobiście mam zdecydowanie inne zadanie o waszej pracy niż oni. Państwa polemika z tymi osobami na forum nic nie wniesie - szanujcie siebie.

Ps. KNP kiedy odpowiecie na moje pytanie?

zobacz komentowany news »

jouzel

Czy doczekam się odpowiedzi od KNP na zadane pytanie?

zobacz komentowany news »

jouzel

Szymon Kempny odwołał się od decyzji komisji referendalnej do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Nie wykluczył też kolejnego referendum w Rybniku za odwołaniem rady miejskiej dot. Rybnika

W Pszczynie ta sama zagrywka odwołać SM następnie Radę Miasta i Burmistrza chyba wam się nudzi w domu, że bawicie się w te referenda.

Mam pytanie do członków KNP ilu radnych, prezydentów, burmistrzów, wójtów jest członkami waszej partii? Podajcie zestawienie jeżeli już nie ogólnokrajowe to przynajmniej dla woj. śląskiego.

Czekam na rzetelną odpowiedź.

zobacz komentowany news »

jouzel

Jeżeli referendum będzie nie wiążące a większość się opowie za likwidacją Straży Miejskiej to i tak Burmistrz ma rozwiązać SM bo inaczej to referendum w sprawie odwołania jego osoby i całej RM. Najlepiej niech KPN zrobi referendum ws likwidacji wszystkiego aby nie było niczego a potem zostanie tylko KORWIN i jego muszka

zobacz komentowany news »

jouzel

Drodzy Przyjaciele z KNP

Widzę, że lubicie się bawić w referenda odnośnie SM a nawet coś tam przebąkujecie o ewentualnym referendum w sprawie odwołania Burmistrza i RM. Mam pomysł dla was - potraktujcie wyniki wyborów parlamentarnych jako swojego rodzaju referendum w waszej sprawie, poparcie na poziomie 1,06% które uzyskaliście daje do myślenia. Do dyskusji społecznej nie wnosicie nic macie swoje jedno hasło odnośnie SM, które powtarzacie jak mantrę - może w końcu się gdzieś uda wam zlikwidować SM.

zobacz komentowany news »

jouzel

W Rybniku też się cieszyli a potem się okazało, że:"musieli zebrać co najmniej 11 139 podpisów. Okazało się, że na listach znalazło się tylko 9577 prawidłowo złożonych podpisów. Niektóre z nich zawierały nawet więcej niż jeden błąd. I tak, aż 750 razy problem dotyczył nieprawidłowego numeru PESEL, 760 – adresu, 195 – nazwiska, 62 – imienia. Z kolei aż 706 osób nie posiadało prawa wyborczego (podpisy osób spoza Rybnika). Ponadto, w 10 przypadkach brakowało podpisów, a 230 razy podpisy były zdublowane".

Ciekawe ilu gości bez prawa wyborczego się podpisało przy okazji Dni Pszczyny:)

zobacz komentowany news »

jouzel

jozin pensje ustala Dyrektor OPSu pewnie są widełki i jakieś punkty i przeliczniki a to już nie Burmistrz a Rada uchwala. Jedynym pracownikiem dla którego Burmistrz jest pracodawcą jest Dyrektor.

zobacz komentowany news »

jouzel

No to pensje w górę pójdą radni PO na pewno pracownikom OPSu podniosą wynagrodzenie. Mają większość w Radzie wiec do dzieła Panie i Panowie ... by żyło się lepiej.

zobacz komentowany news »

jouzel

Jozin licz się ze słowami sugerujesz, że piszę kłamstwa w którym miejscu?

sygnatariuszem Umowy dzierżawczej Szpital jest Zygmunt Jeleń - PRAWDA
jako wicestarosta z ramienia PO - PRAWDA
W głosowaniu radni PO byli za dzierżawą - PRAWDA
teraz PO rządzi z LS... - PRAWDA

zobacz komentowany news »

jouzel

re Jozin
...może przypomnisz koto nawalił ten wielomilionowy dług a potem oddał w dzierżawę???

sygnatariuszem Umowy dzierżawczej Szpital jest Zygmunt Jeleń, jako wicestarosta z ramienia PO. W głosowaniu radni PO byli za dzierżawą teraz PO rządzi z LS...

zobacz komentowany news »

jouzel

Na szpital kasy Starosta nie ma, na drogi Starosta kasy nie ma ale na nowe biura ma.

Gratuluję panu Sadzy wystartował z PO został Starostą dzięki PO i ma teraz swoje 5 minut szkoda, że POlecenia trzeba wykonywać...

zobacz komentowany news »

jouzel

Niejadek nie chodzi co zrobił ale o jego kwalifikacje do zajmowania obecnej funkcji idąc Twoim tropem rozumowania wobec pana Szostaka tak samo postąpiłem wobec pana Krausa - mgr wfu od dróg - i to Cię nie gorszy?

zobacz komentowany news »

jouzel

Niejadek

Na naszym pszczyńskim podwórku którym się tak interesujesz i którego dobro leży ci na sercu znajdują się drogi wojewódzkie. Może gdyby nie zarządzał nimi mgr wfu to były by w lepszym stanie a może by nowe powstały?

Pan Kraus zrezygnował z funkcji zastępcy burmistrza i zaraz został powołany na obecna funkcję przecież to pszczynianin Niejadku. A samorząd województwa to też nasze podatki tak wielokrotnie tu przytaczane hasło.

Jakoś tym się nikt nie interesuje ani nie pisze gdzie pracują ludzie z POprzedniej władzy i opcji.

zobacz komentowany news »

jouzel

re Niejadek
"Nauczyciel , historyk specjalista od inwestycji i remontów.....w żywe oczy sobie kpicie ze społeczeństwa pszczyńskiego".

to ja ci powiem tak :
Mirosław Kraus mgr rehabilitant awf Zastępcą Dyrektora do spraw inwestycji kluczowych w Zarządzie Dróg wojewódzkich... w żywe oczy sobie kpicie ze społeczeństwa nie tylko pszczyńskiego ale i śląskiego.

zobacz komentowany news »

jouzel

Każdy kto miał kontakt z p.Sylwią wie, że nie przejdzie obojętnie wobec prośby o pomoc i jeśli tylko może to robi wszystko by nie odesłać nikogo z kwitkiem.

oj tak tak tylko ile tych spraw doprowadziła do końca ile w tych interpelacjach jest bicia piany a ile merytoryki? Pani Sylwia lubi mikrofon na sesji tylko jakoś prasa już o tym nawet przestała pisać. Te flesze już nie błyskają jak na początku.

Ulubiona interpelacja pani radnej to oczywiście PTBS :) zawsze 200 głosów więcej :)

zobacz komentowany news »

jouzel

Pamiętajmy jeszcze o jednostce wojskowej. Może ktoś mi przypomni kto jest obecnie właścicielem tych terenów... jakie było ich pierwotne przeznaczenie? jak już tak odgrzewamy kotlety....

Z tego co ja sobie przypominam to radny Ryszard Z. i radna Sylwia C. zawsze byli w opozycji do PO ciekawe skąd nagle ta miłość?

zobacz komentowany news »

jouzel

Ryszard Z. i Sylwia C. to czołowi działacze lokalnego ugrupowania Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej. To ugrupowanie jest w koalicji rządzącej w Starostwie (wicestarosta Henryk Kolarczyk). To Liga popierała pana Krausa jako kandydata na burmistrza. Ciekawe co na to PO z takimi osobami współrządzić? Jak wyszła teczka Burmistrza Pszczyny to wycofali się z koalicji i zrezygnowali ze stanowiska wiceburmistrza. Zobaczymy czy będą konsekwentni w tej sprawie. A może tamto wydarzenie było tylko pretekstem do usunięcia pana Krausa bo zwyczajnie sobie nie radzili z problemami Pszczyny?

Swoja drogą to na sesji pani Sylwia tyle pytań i interpelacji składa w trosce o sprawiedliwość, uczciwość działania Urzędu a tu taka wpadka a fe a fe.
Zresztą pan Ryszard też był aktywnym radnym. Oboje dużo zła widzą wokoło szkoda, iż belki w swoim oku nie widzą.

Brawo dla radnych tj. Krystiana Czypka, Marceliny Leki i Jana Brzozowskiego za to, że wcześniej rozpoznali to towarzystwo i podziękowali za współpracę.

Teraz zobaczymy co zroby pan radny Jacek Kubis vel blady jacuś. Może czas odciąć pępowinę od Sylwii C. i zacząć głosować zgodnie ze swoim sumieniem a nie jak pani każe.

zobacz komentowany news »

jouzel

Widzę, że jak ktoś nie jest z PO to nie ma prawa pracować - heh bardzo ciekawa teza. Gdzie to córka pana Rycha kolegi Mira i Zbycha miała pracować?
A gdzie pracuje brat POsła?

zobacz komentowany news »

jouzel

Radny Maciej Stieber startował z pierwszego miejsca listy PPS mało tego na plakatach widniał z obecnym burmistrzem Dariuszem Skrobolem.

Ciekaw co się stało, że nagle zrezygnował z tych poglądów? może miał chrapkę na stanowisko wiceburmistrza i teraz ze złości tupie nogami że się nie załapał.

Panie Radny posada dyrektora POSiRu to tak jakby złapał Pan byka za roki, poszczęściło się ale dalej się już nie da za wysokie progi (na wiceburmistrza).

I mała rada dla "przyjaciół" z PO - pamiętajcie w kontekście pana Macieja Stibera, że kto raz zdradził zrobi to i drugi raz - więc nie marnujcie zbytnio dobrych miejsc na listach dla takich ludzi.

Swoją drogą to ciekawe jaki pan radny Stiber ma procent obecności na sesjach i komisjach? - może redakcja pless zrobi takie zestawienie radnych?

zobacz komentowany news »

jouzel

Lemin a skąd Ty wiesz kto i gdzie ile pieniędzy przeznacza na cele charytatywno społeczne. Z tego co wiem to są radni którzy oddają diety tylko się z tym nie afiszują. ale cóż już taka mentalność niektórych, że da co mu z buzi przy jedzeniu ściekło i rozgłasza to wszem i wobec - jest jeszcze coś takiego jak wdowi "grosz".

Re BDT
Przypomnę że po wyborach samorządowych w 2010 r. Mirosław Kobiór był obok Brzozowskiego kandydatem na wiceprzewodniczącego Rady. Wtedy jednak przegrał z radnym ze Studzionki stosunkiem głosów 10:13.
Przegrać też trzeba umieć honorowo.

przez poprzednie lata za dużo na sesjach nie mówił jak nie został wiceprzewodniczącym to się uaktywnił.

zobacz komentowany news »

jouzel

Nie udało się panu Mirosławowi dostać stanowiska 1,5 roku temu (zaraz po wyborach) to chociaż teraz przez pozostałe 2,5 roku dieta będzie troszkę większa.

Patrzę na dokonania pana Kobióra za kadencji 2006-2010 (był wtedy również wiceprzewodniczącym) próżno szukać interpelacji z jego strony a wnioski (z protokołów) miał tylko dotyczące zakończenia dyskusji czyli odbierania głosów innym radnymi to ma być jego wizja demokracji?

Teraz jako radny będący w opozycji do Burmistrza troszkę się uaktywnił i już na spółkę z drugim Mirkiem K. interpelacje składa.

Gdzie tu honor radnego? byle na stołek się dostać. W końcu dopiął swego. Super Super będzie liczył do 23 (tylu jest radnych) podczas głosowań a całą robotę pan Leszek Szczotka odwali jako przewodniczący.

Jestem w szoku aby tak się pchać na stołek za wszelka cenę - jak mokra koszula do d.py.

zobacz komentowany news »

jouzel

Facet nie przepracował u nas ani dnia a już tyle komentarzy.

super kryterium rekrutacyjne - ma być z Pszczyny hehehe

Prezydent miasta Rudy Śląskiej, Grażyna Dziedzic chyba nie interesowała się zbytnio sprawami gminy skoro nie koordynowała prac na bieżąco - to źle świadczy tylko o niej, po to są odprawy i rozmowy aby rozmawiać o problemach.

A może był odwołany bo nie podzielał opinii opcji rządzącej - dajcie mi człowieka a ja znajdę na niego paragraf. Wiemy doskonale, że niezależność kosztuje.

zobacz komentowany news »

jouzel

Drogi Tango może by i procedurę wynajmu sali przeszli ale kogo oni mogą wartościowego i mającego coś do powiedzenia pokazać. Z drugiej strony grzać salę dla pięciu lemingów to trochę niegospodarnie

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21941

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769