Prezentacja klubowicza


Konto zostało usunięte

Formularz kontaktowy


Komentarze (41)

rew30

Dwa różne życia i dwie wielkie tragedie.Ta Pani ma już życie wieczne a ten młody człowiek życie zes..ne.Napewno nie chciał zabić specjalnie bo by zrobił to w inny sposób bez swiatków.To poprostu brak wyobrażni zawiódł.Ja go nie bronię ale wy męska strona forumowiczów przypomnijcie sobie ile razy w jego wieku mogliście przez młodzieńcze wybryki wyrządzić podobną tragedię.......Ja też miałem 16 lat,motor,na nim ja i kolega i wypadek.Kolega pól roku w szpitalu,ja nie miałem wtedy prawka ale więcej szczęścia niż rozumu.Kolega przeżył,dostałem kuratora i szczęście które zabrakło temu chłopakowi,Wiem co wtedy przechodziłem.Policja Pszczyńska chociaż miałem wszcząs mózgu i szok przesłuchiwała mnie pół nocy zamiast zawież do szpitala, ja im coś tam wtedy majaczyłem nie na temat,a oni wszystko spisywali.Ot nasza policja.Tagrze poczekajmy na wynik śledztwa.A wy panowie forumowicze nie filozofujcie i nie udawajcie niewiniątek tylko sięgnijcie pamięcią wstecz do jego wieku i policzcie ile wy mieliście ryzykownych zachowań......Mieliśmy szczęście,a on nie....

zobacz komentowany news »

rew30

"jest to forma promocji Pszczyny"-dobry kawał.Chyba forma napchania kieszeni Czesia.Grant po latach świetności już nie doji się tak dobrze więc tonący brzytwy się chwyta....i tyle

zobacz komentowany news »

rew30

chyba w ratuszu szykują się nagrody a kasa pusta.......

zobacz komentowany news »

rew30

tak się legalnie w kapitalizmie wyprowadza pieniądze podatników.Szastaj se kasą swoją a nie naszą.......

zobacz komentowany news »

rew30

ta nowa prawica może coś w POLSCE zdziałać,ale ma za małe poparcie.Szkoda b o takich parti szukać ze świeczką.P.O złodzieje,PIS buntownicy że to oni nie kradną jako pierwsi,PSL kradną po cichu,na drugim planie,PALIKUT to totalny oszołom potrzebujący pomocy psychiatry.Ludzie dajmy im szansę w następnych wyborach bo niema już kogo wybrać......

zobacz komentowany news »

rew30

piszecie tu o jakimś wielkim bezrobociu w Cwiklicach jak otworzą Biedronkę.Ludzie- w tym markecie zatrudnienie znajdzie parędziesiąt osób z cieciami włącznie.A za pięć zeta to raczej nikt pracować nie chce,a i nie musi bo mu nikt nie karze.Piszecie, że będziemy Portugalczyków bogacić.A który to większy złodziej,kto z kieszeni nam więcej wyciągnie Polak czy Portugalczyk.A i produktami nie straszcie bo w Biedronce jest to samo co np. u panstwa N.tylko duzo tansze.Tagrze wiecej widze plusow niz minusow chyba ze patrze oczami panstwa N.

zobacz komentowany news »

rew30

my nie możemy płacić za odbiór ścieków więcej niż ci z kanalizą.Podatki płacimy takie same,a i kredyty na kanalizację spłacamy wspólnie.Unia też dołożyła wszystkim,a nie tylko wybranym.Poczekamy do czerwca co burmistrz wymyśli i ewenyualnie tą uchwałe można bedzie zaskarżyć.Ja napewno złotego więcej nie dołożę-choćby pozostał tylko Strasburg.Poczekamy,zobaczymy ale dać się nimogymy....

zobacz komentowany news »

rew30

Teraz radny N.bydzie musiał w sklepie laksigenu dosypywać do towaru żeby ludzie więcej srali bo cza beczkę spłacić...ha,ha,albo ceny opuscić żeby więcej jedli.....

zobacz komentowany news »

rew30

u tagiego czy innego szwagier zakupił prawo do jazdy i we wrzesniu wymieniał opony na zimowe bo na liściach go nosiło.Czyli tempak bez praktyki siada za kierownicą......Nawet foto radary nie pomogą a może kogoś zabić

zobacz komentowany news »

rew30

kosztorys został zawyżony o 100% a może i więcej,potem jest przetarg i wygrywa firemka,która rzekomo zrobi to za pół ceny.Ludzie tu chodzi o 7 mln.Musieli by chyba asfaltu nie położyć???Ten scenariusz przetargu został napisany już dawno,a wy cieszycie się że firma z Pszczyny wygrała-to cieszcie się dalej.Inaczej być nie mogło.......

zobacz komentowany news »

rew30

jak zwykle,przy kielichu to wszyscy psioczą że ich okradają,że im jest żle,a jak przyjdzie coś zrobić to jeden z drugim leń śmierdzący dupy nie ruszy z chałupy.To niestety jest Polska-Polska zakłamana,a żeby ten kraj zmienić trzeba zacząć pierwsze od zmiany mentalności obywateli.Polak to jak pies-ostro szczeka ale nie ugryzie.....Śpijcie dalej i dalej dawajcie się okradać.Szkoda słów

zobacz komentowany news »

rew30

Pszczynianie mimo kryzysu przejadają kupę kasy.Widać to po pełnych parkingach pod marketami pszczynskimi.Jest konsumpcja są nowe markiety i tyle.A co do małych sklepików to pozamykać z tego powodu że i za drogo to i zatrudnione w nich ekspedientki są na umowach śmieciowych,zarabiające śmieszne pieniądze.

zobacz komentowany news »

rew30

przecież nic sie nie dzieje że ludzie chodzą na msze do innych parafi,dobrze że wogóle chodzą.Bóg jest w każdym kościele przecież.Niestety ks.Suchoniowi nie o Boga chodzi,chodzi o uciekającą kasę do innych parafii.Dobrze myśli facet.....Aż się nie chce wierzyć że tak wygląda nasza wiara............

zobacz komentowany news »

rew30

Ks.Tomczak pare razy prosił o pomoc np. przy budowie salek.Wyglądało to tak że kto miał czas to szedł pomóc.Potem prosił o parking.Wynajął jelcze z stw i gospodorze traktorami wozili kamień z hołdy i potem jeszcze o pieniądze na instalację p.poż bo to groziło zamknięciem kościoła.Ale nigdy nie wyłudzał tak jak to robi ks.Suchoń.Wiem co piszę bo byłem przy śp.ks.Tomczaku ministrantem.On dbał o ten kościół ,napuszczał co parę lat drewnochronem,a ks.Suchoń umiał tylko przybić brakującą deskę nad babińcem pochodzącą z szalunku jego willi i umazanej betonem .A tak na boku to od czasu przybycia ks.Suchonia,rozpoczęcia budowy jego willi,festynów parafialnych i innych idioctw przeprowadzanych przez niego to zmieniłem parafię

zobacz komentowany news »

rew30

Księżulo chce budować kośćiół?Wierni uciekają do konkurencji?Trzeba było wcześniej myśleć o starym kościele a nie skupiać się na budowie willi.Teraz to w tej willi niech msze odprawia.....bo niewiem czy ludzie kasę dają.A bez jego wiernych duśpasterz nie ruszy z miejsca.

zobacz komentowany news »

rew30

wybrali ich mieszkańcy,płacą na nich mieszkańcy to i mieszkańcy powinni ustalać kto ile zarobi.Czyż ci mieszkańcy nie są ich pracodawcami?

zobacz komentowany news »

rew30

zlikwidować to siedlisko nierobów,niepotrzebnych nikomu,jeżdzących w koło rynku patałachów.A jeśli już wyjadą poza miasto to śpią w samochodzie w zacisznym miejscu[nie raz byłem tego świadkiem].Te pieniądze przekazać policji chodzby na utrzymanie posterunku w Woli-to byłby pożytek.I jeszcze jedna rada dla broniącego ich pana burmistrza,aby sprawdził dokładnie życiorysy tych strażników,ponieważ narazie na straży miasta stoją panowie którzy kiedyś mieli wyroki.

zobacz komentowany news »

rew30

tego pokroju ludzie jak Tomczykiewicz pchają się wszędzie,byle się pokazać.Dobrze że na plesie oglądam tylko zdjęcia,nieme,bez jego cudownej wymowy,bo znowu bym pozrywał boki.Może ma chłop nadzieję że któryś wiadukt nazywał się będzie Imienia Tomczykiewicza?

zobacz komentowany news »

rew30

a nie można było tak od razu.....

zobacz komentowany news »

rew30

myszka micki w całym jej wydaniu.i tyle.....

zobacz komentowany news »

rew30

Pan Tetla świetnie by się nadał,posiada wszystkie kompetencje, dodatkowo zdał egzamin z prywatyzacji szpitali......

zobacz komentowany news »

rew30

a może by tak nikomu niepotrzebną straż miejską zlikwidować?.Te grubasy i nieroby tylko jeżdzą w koło rynku albo pierdzą w stołki.Od czego jest policja?.Oni się tylko do marketów za cieci nadają.I już są oszczędności

zobacz komentowany news »

rew30

banda złodzieji i nieudaczników.Chcą rządzić a osły do trzech nie policzą.Potem tak to wygląda.Szkoda że z nimi nie wybieramy też KATA-ten to by na siebie zarobił.....

zobacz komentowany news »

rew30

wszyscy mają rację i co-i nic.Tak jak Bush zdetonował 3 wieże,jak ruscy z naszymi załatwili tupolewa- nikt nic z tym nie zrobił.I z tymi podatkami też nikt nic nie zrobi.Władza przez nas wybrana karze płacić-to będziemy płacić.

zobacz komentowany news »

rew30

zamiast podnosić podatki od nieruchomości,niech ci panowie z ratusza ruszą cztery litery i wyruszą w plener.Zobaczą wtedy ile niezgłoszonych obiektów jest zamieszkanych,a co za tym idzie podatek uiszczany jest tylko od działki.Są to kwoty około 10-20 zł.na rok zamias 100-200zł.Niestety ci co wyłożyli kasę na wszelkie odbiory i natrudzili się w urzędach aby to wszystko zalegalizować dziś dostają bonus w postaci 10 procentowej podwyżki podatku.Jedno jest pewne-nadgorliwość gorsza od faszyzmu!!!

zobacz komentowany news »

rew30

ciekawe kto ich skontroluje i kiedy,przecież oni też jeżdzą na podwójnym gazie

zobacz komentowany news »

rew30

znowu ktoś zarobi na tej zupie.....

zobacz komentowany news »

rew30

minister odpowiedzialny za rodzaj i jakość kiełbasy-to tak,ale za górnictwo i energetykę to już są jaja.Ludzie trzeba się pomału zaopatrzyć w świeczki.......

zobacz komentowany news »

rew30

Albo geodetów powiesić za jaja albo projektanci projektowali bez wizji w terenie.Papier przyjmuje wszystko......
.

zobacz komentowany news »

rew30

co to za firma?,pierwszy raz o niej słyszę.Napewno najtańsza.Cowec też był najtańszy.Żeby tylko nie znikli w połowie roboty

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21945

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769