Prezentacja klubowicza


Konto zostało usunięte

Formularz kontaktowy


Komentarze (19)

granat11

"Wieczne odpoczywanie radz dawidowi i Angelice a światło ich stanie niechaj im świeci na wieków wieków amen niech odpoczywają pokoju wiecznym Amen : "
Z szacunku do zmarłych chyba bym z 10000 razy wolał wygooglować to, niż napisac taki łamanieć i brednie.
A wy lepiej się idzcie pomodlić niż pisać, jakieś niby wspomnienia, a zazwyczaj nawet za zycia być im ręki nie podał !

zobacz komentowany news »

granat11

A wiecie co zrobić żeby dostać sie do straży miejskiej ?

- Nie dostać się do policji !!!
hahahaha

zobacz komentowany news »

granat11

Oj. to się narobiło.
W najbliższych latach nie dam złamanego grosza do tych puszek, nabijających kieszeń Owsiaka. Pszczyna od bardzo długa gra zbiera pieniądze, nawet mase pieniędzy na Wośp. I co z tego mamy aferę na całą Polskę bo łóżka które były nie potrzebne na geriatrii a bardziej się przydały na kardiologi, miały stać puste i nie używane zgodnie z ich przeznaczeniem. Paranoja.

zobacz komentowany news »

granat11

Jeeeezuuu ... Myślałem że to Jerzy Owsiak !

zobacz komentowany news »

granat11

http://www.mojelokum.pl/0,0,0,0,0,0,0,0,107955,dzialka-budowlana-sprzedam-pszczyna,ogloszenie,ogloszenia.html ???

zobacz komentowany news »

granat11

Kolejne zagranie wyborcze, i po raz kolejny mydlenie oczu wyborcą.
Najpierw parking i dumne obwieszczenie kto zorganizował Dni Pszczyny, później tabliczki, że p. Burmistrz miłościwie nam panujący buduje drogi właśnie dla Nas. Szybka walka z wiatrakami p. Wrony, a następnie Budżet Obywatelski.
Oby tylko dostał kopa, trzeba nam na to stanowisko człowieka znającego potzeby WSZYSTKICH, nie tylko swoje o bractwa kurkowego !

zobacz komentowany news »

granat11

Yankee
Jakie to dziwne ! Zazwyczaj Pszczyska "straż miejska" umie się doszukać dziury w całym.

zobacz komentowany news »

granat11

Na pierwszy rzut oka widać, że przekręt.
Skarbówka i zwrot podatków ???
a logike pytanie :>

zobacz komentowany news »

granat11

re Gość2
Jesteś zapewne piękną Lady zębów 8.
No niestety ale nasza edukacja zawsze była okrojona :D.
No wiadomo, śląsk to syf bród smród i ubóstwo !
Gdyby nie MY to Wy w tej Farszafce nie mielibyście teraz nawet fontanny sprawnej, a co dopiero basenu !!!

zobacz komentowany news »

granat11

Gość: Gosc 2 - nie zła z Ciebie wieśniara.
Nie zapomnij takiego przysłowia, zapewne je znasz :
"Człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy"

Bardziej cywilizowanym miastem niż Pszczyna i wiele innych, na tym padole jest Sosnowiec, każdy gorol tak myśli.

Wiesz co jest najlepszego w Sosnowcu ?




- Autobus do Katowic !

zobacz komentowany news »

granat11

Gość: jola :
Droga Jolu :
Napisałem, że te Dni to był wiec, nie poprzednie, nie 2 lata temu, tylko Te, tylko i wyłącznie Te i przyszłoroczne też takie będą !
Przepraszam może się z Twoimi poglądami nie zgadzam, ale wg mnie nie jest normalne zamieszczanie takich tekstów
cytuję
"Za 3 godziny skończy sie remont największego parkingu w mieście. -placu targowego. Będzie gotowy, tak jak obiecałem na tegoroczne Dni Pszczyny na które serdecznie zapraszam. Wystąpią Kult, Zakopower, Varius Manx".
Wygląda to na zasadzie, macie Pszczyniaczki swój zasrany parking, obiecałem to macie, nad resztą obietnic się zastanowię ! Pisze to jakby na to swoje pieniądze wydał.
Na resztę odpowiedz sobie sama, zresztą wszystko się wyjaśni w przyszłym roku, mam przynajmniej taką nadzieję !

zobacz komentowany news »

granat11

Wracając do tematu samych Dni Pszczyny, to tak jak piszecie, promocja p. Skrobola.
Praktycznie to nie były Dni miasta tylko, wiec wyborczy. W każdym możliwym momencie przypominanie na telebimie, że honorowym patronem Dni Pszczyny jest burmistrz Pszczyny DARIUSZ SKROBOL !
Kult jak najbardziej ok, Zakopower też, fajerwerki ok. Reszta lipa !
Ciekawe co w przyszłym roku wymyśli miłościwie nam panujący honorowy patronat.

zobacz komentowany news »

granat11

re pamietamy

Hahaha ale się uśmiałem!!!
Nawet jak nie był burmistrzem pomagał . No bo był vce burmistrzem. Stanowisko do czegoś zobowiązuje !
To jest jego zasrana robota, i nie piszcie że przesadzam, bo tak jest !
Na każdym kroku p. Skrobol to, p. burmistrz tamto !!!
W ostatnim czasie to go chyba tylko brakowało, na otwarciu biedronki. Ciekawe czy jest w stanie wyjaśnić dlaczego nie było go na tak ważnym evencie ?

zobacz komentowany news »

granat11

Samo zwani królowie ! Żenua, z nich takie króle jak z mysiej dupy reisetasche !

zobacz komentowany news »

granat11

Co pless napisze nt Alicji Janosz, od razu zawsze te same osoby piszą na temat jej śpiewu ! Skoro śpiewa to chyba ma to wzięcie tym bardziej że Hoodo w niektórych środowiskach jest jak najbardziej poważanym zespołem ! Oj polaczki zawiść w Was siedzi !

zobacz komentowany news »

granat11

Miałem niektórych naprawdę za takich ok ludzi tutaj z forum. Ale skoro ktoś pisze że w np. Niemczech się donosi i każdy każdego pilnuje, to szkoda mi takiej osoby bo wgl nie zna reali niemieckich, a tym bardziej, nic o tym nie wie, tylko gdzieś wyczytał.
Otóż jest tam tak rozwinięta kultura sąsiedzka, że nawet między ogródkami ludzie nie mają płotów, ogrodzeń, ponieważ absolutnie nie jest im to potrzebne, nikt nikomu tam nie wadzi. Są wprowadzone obostrzenia które regulują co wolno i czego nie wolno robić w ogródku, i nie ze względu na strach przed sąsiadami ludzie się do tego stosują, tylko ze względu na dobre wychowanie " nie rob drugiemu, co tobie nie miłe ".

zobacz komentowany news »

granat11

loli335
Droga loli długo się nie trzeba zastanawiać kim jesteś, chociaż pierwsze słowo " Dzieci "może być mylące. Jesteś w 100% dziewczyną z otoczenia chłopaka. Nie trzeba się było długo zastanawiać czytając Twoją wypowiedź, ponieważ osoba dorosła nie popełnia takich " mondrych " błędów tym bardziej, że jest tu korekta.
Druga sprawa jest taka, skąd wiesz że chłopak przyznał się z przymusu ? Jesteś za niego tak pewna ? Nagle na plessie, sami obrońcy uciśnionych, każdy broni jego dupy tak jakby chodziło o kradzież batona w sklepie !

zobacz komentowany news »

granat11

Czytam te Wasze komentarze i zastanawia mnie jeden fakt !
Pełno tu obrońców chłopaka, którzy są tacy mądrzy w internecie, i bronią go że to nie on. Skoro go tak bronicie, to dlaczego nie pójdziecie na policje zgłosić tego faktu i podać kto niby tym samochodem jeździł tej nocy.
Rozumiem, że chcecie bronić kumpla nie wierząc że mógłby się dopuścić takiego czynu, ale do jasnej cholery ludzie zrozumcie, że nie żyje kobieta = matka, dziewczyna, córka, ciocia, przyjaciółka.
I zadajcie sobie teraz pytanie co byście zrobili jeżeli ten kumpel by wjechał w Twoją matkę, dziewczynę czy Bóg wie kogo z Twojego najbliższego otoczenia ?

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21872

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2429

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769