Prezentacja klubowicza

baja

Pszczyna

W klubie od: 17.12.2005
Ilość komentarzy: 134
Ilość postów: 1442
Ilość wyświetleń: 255701

nauczyciel

Formularz kontaktowy


Komentarze (134)

baja

karakum:
co ty piszesz?
nie trzeba byc pedagogiem; przecież tutaj nie chodzi o zawodowe rodzicielstwo zastępcze;
rodzina się zgłasza do PCPRu, przechodzi rozmowy i kurs bodajże 9ciu spotkań;
i już...
oczywiści, że nie każdy może być rodzicem zastępczym; chodzi o normalna rodzine; przecież te dzieciaki mają swoje rodziny, którym ograniczono prawa rodziecielskie; takie dziecko ma mieć się lepiej..., bezpieczniej itp

zobacz komentowany news »

baja

Dzięki za odpowiedź;
Będę śledziła media, bo moi chłopcy chcieli by trenować piłkę nożna;

zobacz komentowany news »

baja

"Już dzisiaj zapraszamy wszystkich chętnych zawodników do uczestnictwa w naborach do roczników 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004."
gdzie mozna więcej dowiedzieć się o naborach?

zobacz komentowany news »

baja

Pogoda dopisała; dzieci i rodzice także;
fajna impreza

zobacz komentowany news »

baja

re Marian:
masz rację;
naszym dzieciom było smutno, że wylosowana przez nas zespól (4 osobowy) wejściówka była 2 osobowa;

zobacz komentowany news »

baja

Impreza świetna. Razem z dziećmi dobrze się bawiliśmy.
W normalny sposób jednak nie było szans, by przejść wszystkie punkty - bardzo długie postoje w kolejkach. Ale i tak było warto :)

zobacz komentowany news »

baja

Przepraszam, za pomylkę;
festyn jest w godzinach 14.00 - 19.00

zobacz komentowany news »

baja

godz. 13.00-18.00
zapraszamy wszystkich chętnych
:)

zobacz komentowany news »

baja

:)
Pamiętam te pierwsze GIMPy;
oj to były czasy;
mam nadzieję, że tegoroczna impreza będzie udana;
Pozwodzenia;

zobacz komentowany news »

baja

oj joj! jak zwykle powalające komentarze;
sztuka polega na tym, by i rodzic i nauczyciel chcieli tego samego :)

zobacz komentowany news »

baja

Primavera Salsa Open

zobacz komentowany news »

baja

Do pless.pl
uważam, że pod takimi artykułami jak ten powinien być zakaz dodawania komentarzy;
ze względu na szacunek dla rodziny;
ludzie piszą pod wpływem emocji i przy okazji ranią tym wiele osób;

zobacz komentowany news »

baja

wszystkim pogrążonym w smutku rodzinom i najbliższym tragicznie zmarłych - wyrazy współczucia, których nie jestem w stanie wyrazić w słowach; jest jednak nadzieja dla nich, dla was i dal nas - niebo; do tego dążcie;

zobacz komentowany news »

baja

re GOŚĆ
chyba przesadziłeś i to ostro!
menele, szumowiny i inna patologia jest wszędzie, a nie tylko na piastów!
tez tam mieszkam; wcześniej mieszkałam na dwóch różnych osiedlach i różnicy nie widzę; no może taka, ze to osiedle jest większe

zobacz komentowany news »

baja

zawsze znajdzie się ktoś komu się nie podobało;
owszem, byli tacy, którzy myśleli tylko o sobie i bawili się zbyt głośno; po napomnieniu - troszkę przycichli; świadczy to jednak o nich nie o zabawie;
wg mnie nauczyciele bawili się dobrze i kulturalnie;
prowadzącymi zabawę był zespół - więc nie rozumiem tej uwagi;

zobacz komentowany news »

baja

no cóż; szopka może i ładna ale w sumie to żal mi pracowników tej zagrody - święta w pracy to chyba nic miłego

zobacz komentowany news »

baja

niestety nie zgadzam się

zobacz komentowany news »

baja

a i nie chodzi o to, że sie przyczepiłam; ale skoro od XVII wieku mądrzy ludzie mają na ten temat różne opinie, to znaczy, ze definicja tej potęgi nie jest jednoznaczna; wiem, ze niektóre programy do projektowania/programowania przyjmują w uproszczeniu wartość 1; ale nie wszystkie...

zobacz komentowany news »

baja

oj, oj, oj...
zero do zerowej to wcale nie jest jeden! to tzw. symbol nieoznaczony (szanowny krzysiu fizyku) :)

zobacz komentowany news »

baja

super; łamigłówki i wyszywanki matematyczne - to jest to co rozwija matematyczny umysł;

zobacz komentowany news »

baja

przewiercał korek od wlewu paliwa

zobacz komentowany news »

baja

zaraz wykurzyć; chcą to co ich; 4 lata to sporo czasu na znalezienie czegoś sensownego;

zobacz komentowany news »

baja

po co drugi raz o tym samym?niedawno było o tym artykuł;
pszczyńki zarząd edukacji uparł sie że nie można, mimo iż szef delegatury mówi inaczej... Boże ty widzisz i nie grzmisz!

zobacz komentowany news »

baja

re krzysio_fizyk:
no właśnie z czasem :(
a do tego czasu...

zobacz komentowany news »

baja

co do ręcznego pisania - myślę, że conajmniej przez rok w większości szkól będzie podwójne pisanie - w necie i w papierowym dzienniku;
i poza tym myślę, że kontakt rodziców ze skzołą będzie coraz gorszy...
a szkoła to nie tylko oceny

zobacz komentowany news »

baja

ty remontujący swój dom to co innego niż grupa rodziców w przedszkolu publicznym; rodzice chcieli i ... nic z tego;

zobacz komentowany news »

baja

no tak, to by rozwiązało sprawę; niestety rodzice nie mogą prawnie zatrudnić nikogo :( no bo jak?
wg mnie bardzo głupie jest podejście "gminy"; skoro rodziece wyrażają zgodę, że będą płacić, za angielski, rytmikę itp to przecież nich gmina zatrudni jedną sobę (może dwie) na etat i niech ta osoba uczy we wszystkich przedszkolach a rodzice dodatkowo będą o te 30 zł miesięcznie przelewać więcej kasy na konto PZE (oczywiście dobrowolność);

zobacz komentowany news »

baja

a i jeszcze odnoście: "Pani Jolanta zdobyła jednak dowód, że dyrektorki po prostu nie chcą znaleźć odpowiedniej osoby. Zadzwoniła do kilku przedszkoli, podając się za pracownicę szkoły językowej. Wszystkie dyrektorki odmówiły nawiązania współpracy. "
to jest dowód na co? dyrektorki odmówiły, bo nie mogą... jak pisałąm wyżej

zobacz komentowany news »

baja

To nie decyzja dyrekcji przedszkola, więc prosze ich nie obrażać, że im nie zależy; akurat moje dzieci chodzą do przedszkoal nr 21 i wiem, że ta decyzja była przedstawiona na zabraniu z zarządem edukacji i to wówczas ZABRONIONO w Pszczynie organizowania jakichkolwiek płatnych zajęć dla dzieci w przedszkoalch; skąd takie postanowienie? ponieważ nie wszyskim taki układ odpowiadał - że dziecko chcąc uczyć się angielskiego w przedszkolu musi za nie zapłacić; niektórzy rodzice (ci którzy nie posyłali dzieci na angielski) napisali do gminy, że dlaczego w trakcie normalnego czasu przedszkola (za które się płaci) rodzice dodatkowo muszą jeszcze płacić...; no i skutek taki jak jest; dyrektorzy pszczyńskich przedszkoli mają zakaz zawierania umów z osobami (anglistami) bądź firmami;
podobnie jest jeżeli chodzi o rytmike;
a co do angielskiego w innych miejscowościach - na wsiach - jeżeli to nie gmina pszczyna - to mogą;
inna jest sprawa, jeżeli któraś z nauczycielek przedszkola zatrudniona w danym przedszkolu na również kwalifikacje do ucznia angielskiego;

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21946

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769