Prezentacja klubowicza

Buziak

sps

W klubie od: 21.01.2006
Ilość komentarzy: 598
Ilość postów: 1246
Ilość wyświetleń: 1479557

Formularz kontaktowy


Komentarze (598)

Buziak

pszczyniok, trzeba było kandydować, Ty robiłbyś głupie miny do aparatu za 11tyś złotych.

zobacz komentowany news »

Buziak

VIP-owiczka, bo nie ma pieniędzy na więcej. To chyba oczywiste.

zobacz komentowany news »

Buziak

Tylko narzekacie. Ważne, że zaczęto w końcu budowę, szkoda tylko, że wybrano tak drogi projekt. Wydaje mi się, że taniej też można było wybudować odpowiedni budynek, bez tak dużych drogich okien na przykład.

zobacz komentowany news »

Buziak

Może od razu napiszcie newsa o koncercie noworocznym w Gilowicach, bo chyba co roku się odbywa i z tego co wiem, klimat jest niesamowity.

zobacz komentowany news »

Buziak

Prezent świąteczny w postaci odebrania prawa jazdy, ciekawa inicjatywa.

zobacz komentowany news »

Buziak

Coś cicho ostatnimi czasy o Rudnickim. Tyle lat o nim piszecie, a żadnej głośnej produkcji nie było.

zobacz komentowany news »

Buziak

Szopka jest zawsze, kiedy sejm obraduje, nie trzeba na święta czekać :)

zobacz komentowany news »

Buziak

Podatek od takiej nagrody się płaci ?

zobacz komentowany news »

Buziak

Szkoda, że nowe auto wcale nie równa się szybszy przyjazd na miejsce wypadku.

zobacz komentowany news »

Buziak

Mogli jakieś miejsca siedzące dla młodzieży zrobić!

zobacz komentowany news »

Buziak

latino0, nie unoś się tak ;]

zobacz komentowany news »

Buziak

Prócz tej motopompy powinni dostać jeszcze zapewnienie od władz, że nie dają się zaskoczyć następnej powodzi i odpowiednio wcześnie zacznie ta władza przeciwdziałać podtopieniom.

zobacz komentowany news »

Buziak

Fakt faktem idąc ulicą w nocy jakoś się nie boję. W parku jest różnie, ale jak wiadomo tam policja też się boi chodzić po zmroku ;-)

zobacz komentowany news »

Buziak

Wydaje mi się, że niektórzy już testują swoje fajerwerki. Kilka razy coś rozbłysnęło na niebie.

zobacz komentowany news »

Buziak

I gdzie teraz są wszyscy krzykacze, którzy co chwilę piszą, że młodzi nie powinni prowadzić ? Jak widać stereotypowe myślenie na temat młodych i ich pustki w głowie jest zdecydowanie nie na miejscu, co wynika chociażby z w/w zdarzenia.

zobacz komentowany news »

Buziak

Wynagrodzenie zasadnicze zabrać, resztę oddać potrzebującym. Tak, wiem. Nierealne...

zobacz komentowany news »

Buziak

Widzę, że znowu mój komentarz usunięty, chociaż mówił prawdę.
Dlaczego ? Co jest złego w komunikowaniu osób trzecich o tym, że ATA nie płaci pracownikom za nadgodziny ?

zobacz komentowany news »

Buziak

O tym, jak będzie wyglądał wyjazd z ulicy Skłodowskiej pisałem już z 2 tygodnie temu...

zobacz komentowany news »

Buziak

Ja, wypadałoby. Ino, że na w Pszczynie i okolicy 30% to przyjezdni skądinąd przyjeżdżający na Śląśk w poszukiwaniu roboty. To potem jak ktoś gwarą mówi, to oni tylko duże oczy robią i myślą co się dzieje wokoło. :)

zobacz komentowany news »

Buziak

Ja się Wam dziwię bardzo. Narzekacie na stan lodu, narzekacie na ceny, narzekacie na wszystko co z lodowiskiem związane. A parę godzin później idziecie się poślizgać. Tak właśnie działa typowy Polak. Narzekać, oczernić, marudzić, a potem zapomnieć o wszystkim co się mówiło i cieszyć się chwilą przyjemności.

zobacz komentowany news »

Buziak

Kilka tygodni po edycji wszyscy zapomną o tym programie. Zaczną się święta, ludzie będą mieć inne sprawy na głowie. Tylko właściciel nagra i będzie puszczał w lokalu.

zobacz komentowany news »

Buziak

pszczynianin5, a Ty piszesz swoje posty ze słownikiem ortograficznym ? Po co takie rady dajesz innym, skoro sam się do tego nie stosujesz.

zobacz komentowany news »

Buziak

Już dwa dni po wyborach, a Wy dalej gratulujecie. Szkoda tylko, że nic to nie zmieni, Pszczyna będzie jaka była. :]

zobacz komentowany news »

Buziak

Do Gościa z Grzawej: A co oni mogą innego niż się kłócić? Iść w miasto i szukać bezdomnych, których zaproszą do swojego domu na zimę? Wybacz, ale większość z tych nocujących w parkach i peronach sama sobie zgotowała taki los.
A jeśli ktoś idzie pić, nie zna umiaru, wypija tyle, że później nie może wrócić o własnych siłach do domu, no cóż, jego problem...

zobacz komentowany news »

Buziak

W Rudołtowicach największe poparcie, wypadałoby się jakoś odwdzięczyć w czasie kadencji! Co nie znaczy, że w miejscowościach, w których poparcie było mniejsze, nie trzeba robić nic.

zobacz komentowany news »

Buziak

Jasmin7 - Odpowiedź na Twoje pytanie jest taka, że kobieta rzadko żeni się z kobietą.

zobacz komentowany news »

Buziak

Chociaż nie zarzucę sobie, że to przeze mnie Pszczyna jest taka jaka jest. Do wyborów poszedłem, swój głos oddałem. A że na nic się to zdało. Trudno. Będzie jak dawniej. Tylko pewnie fotoradarów więcej :)

zobacz komentowany news »

Buziak

Dajcie jakieś pierwsze wyniki...

zobacz komentowany news »

Buziak

Jak już jest ogłoszenie, to może wypadałoby napisać, że taka impreza kosztuje 450zł od pary?

zobacz komentowany news »

Buziak

Czyli 9zł za jeżdżenie przez godzinę w kółko.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21941

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769