Prezentacja klubowicza

Buziak

sps

W klubie od: 21.01.2006
Ilość komentarzy: 598
Ilość postów: 1246
Ilość wyświetleń: 1479524

Formularz kontaktowy


Komentarze (598)

Buziak

Tylko korki na drogach i więcej wypadków. Dzień jak każdy, zawsze można iść na cmentarz zapalić świeczkę i spotkać się z rodziną...

zobacz komentowany news »

Buziak

Pomysł może i dobry, ale adres strony wg mnie mógłby być lepszy, żeby łatwiej było odnaleźć stronę w sieci ;)

zobacz komentowany news »

Buziak

szary obywatel dobrze mówi, szczególnie z tymi domami dziecka.
a nie złożyli oświadczeń majątkowych, ponieważ nie przyszło im nic do głowy jak zatuszować nielegalne pieniądze zarobione na Bóg wie czym ;-)

zobacz komentowany news »

Buziak

O którą drogę chodzi ?

zobacz komentowany news »

Buziak

Miejsca do oddawania krwi szpital nie udostępni, lecz gdy będzie krew potrzebna podczas przetaczania to ciekawe gdzie zwrócą się o pomoc.

Czy wiadomo już coś, gdzie stacja krwiodawstwa będzie się przenosić ?


szpital pszczyński -.-'''

zobacz komentowany news »

Buziak

Pogadali ? To niech już skończą, bo do niczego to nie prowadzi.
Każdy ma swoje zdanie i kłócić się tutaj będziecie aż się wam znudzi, a i tak do niczego to nie prowadzi.

zobacz komentowany news »

Buziak

50% komentarzy to pytania "czy miał prawo jazdy" "gdzie rozum".
Wychodzi na to, że Wy, którzy zadajecie te pytania nigdy nie byliście dziećmi, nigdy nie jeździliście samochodem.
To, że jechał tym samochodem w ogole mnie nie dziwi, bo jest to normalne, moi sąsiedzi mają 14 lat a do sklepu już samochodem jeżdżą.
Czytając komentarze odnoszę wrażenie, że komentujący to ludzie dorośli o konserwatywnych poglądach, bojący się czegoś nowego w ich życiach.
Wyjdźcie z domu, pojeździjcie na rowerze po okolicznych wsiach, zobaczycie, że obrazek młodego za kierownica jest coraz częściej spotykany.
A że wracali z dyskoteki ? Jakoś wrócić musieli, każdy orze jak może, a że powrotu nie mieli, to musieli sobie jakiś załatwić. Z Jankowic na Miedźną nie trudno dojechać bocznymi ulicami, więc teoretycznie mieli rozwiązanych problem.
Stało się jak się stało, Rafałowi życia nikt nie wróci, drugi poszkodowany wróci do zdrowia i będzie miał przestrogę na przyszłość, a wy, wpisujący bezmyślne komentarze dajcie sobie spokój.

"17 lat i prawo jazdy ? "
-Nie, nie ma prawa jazdy, mało kto dostaje prawo jazdy w tym wieku, o ile w ogóle ktoś dostaje.

I koniec głupich pytań.


[*]

zobacz komentowany news »

Buziak

Gdyby doliczyć do tego produkcję własną to byłoby 1 miejsce jak nic :)

zobacz komentowany news »

Buziak

I Pewnie jeszcze mandat dostane, bo coś będzie nie tak w moim rowerze.
Zamiast takich żałosnych akcji mogli by zacząć robić coś porządnego.
Albo przeszkadzają swoim działaniem, albo nie działają tak jak trzeba. - Przykład - policja śpi w swoim samochodzie na drodze męczenników oświęcimskich na wysokości leśniczówki.
Do roboty, konkretnej roboty, bo zajmowaniem sie pierdołami każdy potrafi.

zobacz komentowany news »

Buziak

Jumanji !
Ja dzisiaj widziałem dzikiego zająca, też mam dzwonić ?

zobacz komentowany news »

Buziak

Typowanie w 10 minut wszystkich meczy na Euro. Zobaczymy, co z tego wyjdzie :P

zobacz komentowany news »

Buziak

Nawigacja GPS zawiodła, ot co

zobacz komentowany news »

Buziak

Jeśli umiał jeszcze jechać w miarę równo i prosto, to nie było z nim tak źle ;)

Niektórzy po dwóch piwach są już "słabi", natomiast inny wypije ich pięć razy więcej i trzyma się całkiem nieźle, więc promile nie zawsze są dobrym wyznacznikiem, co nie znaczy, że popieram jazdę po spożyciu alkoholu

zobacz komentowany news »

Buziak

Zainteresowanie można wzbudzić również tematem, o którym się mówi, nie tylko zachowaniem. :*

zobacz komentowany news »

Buziak

Tak, maturzyści również pójdą na tą sesję. Chyba, że będą chcieli zostać na lekcjach.

Co do samego pomysłu, uważam, że temat mógłby być bardziej ciekawy, z doświadczenia z poprzednich dwóch lat wiem, że te sesje nie są zbyt interesujące, a młodzież siedzi znudzona. Od czasu do czasu można tylko usłyszeć jakiś śmiech, czy ewentualnie oklaski, gdy prowadzący wykład zakończy swoje wywody.

zobacz komentowany news »

Buziak

Z tego co słyszałem to zawody koszykówki dla szkół ponadgimnazjalnych mają być rozgrywane na tej hali. Ktoś coś słyszał na ten temat ? W jakim dniu miałby się one odbyć ?

zobacz komentowany news »

Buziak

Przejeżdżałem tą drogą jadąc do szkoły i z tego co widziałem to jeden samochód miał zniszczony cały przód, zgnieciony aż do kierownicy, a drugi samochód, czarny nie byl tak bardzo uszkodzony, mial tylko wybitą szybę z tyłu.
Nie widziałem zbyt wiele, bo trzeba patrzeć co sie na drodze dzieje, aczkolwiek myśle, że jeden z samochodów mógł wyjeżdżać z prywatnej posesji które znajdują sie obok drogi. Może ktoś udzieli prawdziwych informacji, nie ma co gdybać

zobacz komentowany news »

Buziak

Masz mój głos :) Ładny skrzacik, pewnie ładnie też pachniał :)

zobacz komentowany news »

Buziak

Oj... W Gilowicach było 5,5 :] Brawo Łukasz

zobacz komentowany news »

Buziak

Jak tak czytam wasze wypowiedzi, to przychodzi mi do glowy jedno stwierdzenie - Dzieci Neostrada ... ( nie mówie o wszystkich, sa tutaj komentarze jak najbardziej na miejscu, ale patrząc na te typu
"ja tam jeżdze 40km/h, to ogarnia mnie smutek, ginie człowiek, a ludzie jak gdyby nigdy nic sobie rzucają "zabawnymi" komentarzami...
Jeśli chce sie coś komentować, to wypadałoby sie trzy razy zastanowić co chce się napisać. Później sytuacja wygląda jak wygląda, kłutnie obrazy itp. To do niczego nie prowadzi, nikt z nas historii nie cofnie to już sie stało i tego nie zmienimy...
Zaś od szukania winnych są inni ludzie, kompetentni. Większośc piszących tutaj nie zna sprawy ale mimo wszystko dokłada swoje trzy grosze żeby tylko był komentarz... głupota.
Chłopak 19 lat i BMW ? Nie wydaje mi sie zeby to był synonim słowa wariat drogowy bez wyobraźni itp.
Brawura ? za szybko jazda ? być może, ale jaka jest prawda wie tylko sprawdza wypadku i najprawdopodobniej policja...

Osobiście chciałbym złozyć kondolencje rodzinie zmarłego, nic więcej nie moge zrobić. Wiem jak boli śmierć bliskiej osoby, wiem co oni teraz przeżywają. Widocznie tak musiało być, Bóg tak chciał. [*]

zobacz komentowany news »

Buziak

@ znajoma: Znam i Dawida i Olę ;) Informacje są prawdziwe, nie powiesz ze tak nie jest. (Jeśli jest inaczej to napisz)
@qwerty: Nie wiadomo jak było, chłopak mógł wyglądać na trzeźwego, mogli też niezauważyć tego było ciemno.
Co i jak wiedzą tylko oni, nie nam to osądzać...
Stało sie teraz muszą wrócić do zdrowia bo chyba to jest najważniejsze
Co do kierowcy jest po kilku operacjach

zobacz komentowany news »

Buziak

Ale co to da ? To nie zmieni tego co sie stało, a kierowca spowodował wypadek pod wpływem alkoholu i raczej prawa jazdy nie zobaczy przez dłuższy czas. Powinien być też osądzony o stworzenie zagrożenia życia i spowodowanie nieodwracalnych uszczerbków na zdrowi pasażerów.

zobacz komentowany news »

Buziak

Nie dwie pasażerki tylko chłopak z dziewczyną. (obaj są uczniami LO Gilowice). Chcieli wrócić do Pszczyny, trafili na złą osobe.
Kierowca był reanimowany na miejscu, później przeszedł operacje w pszczyńskim szpitalu. Chłopak ma złamaną noge i kręgi (kręgosłup ok, potrafi ruszać nogami), dziewczyna ma złamaną noge w kilku miejscach. Ich życiu raczej nie zagraża niebezpieczeństwo. Pozostaje czekać aż wrócą do zdrowia, a kierowca zostanie skazany, otrzyma najwyższy wyrok!

zobacz komentowany news »

Buziak

@Rodzic - Kamery czytnik kart itd, ale skąd na to pieniądze ? pomysł może i dobry, ale nie do zrealizowanie :)

Ja jako były uczeń PG4 uważam ze kamery tam nic nie dają, młodzież jak chce coś zrobić to zrobi, a taki BigBrother w małym stopniu im w tym przeszkodzi

zobacz komentowany news »

Buziak

Moim zdaniem nieważne jest kto przyjedzie tylko jak sie ludzie bawią :) Jasne ze fajnie by bylo zeby przyjezdzał ktoś znany co tydzien ale za to sie płaci a miasto biedne i nie zapraszaja tylu ludzi :) Tylko ze nie rozumie czemu ludzi z naszych okolic nie zapraszają? M. Lazara zaproście do parku :) Albo Ala Janosz :P ]:-> Najwazniejsza dobra zabawa wiec, a jak sie bawić to przy dobrej muzyce wiec organizatorzy do roboty wiecej muzy i sportu :) zaproście Legie Warszawa do Łąki na mecz <yeah> ?!

pOzdRo

zobacz komentowany news »

Buziak

I bardzo dobrze ze kontrolują ruch ale nie wiem po co stoją na meczenników oswięcimskich panowie w mundurach ale nawet z samochodu nie wyjda. robia za makiete :)

a na DK1 wczoraj tez stali :)

zobacz komentowany news »

Buziak

No i dobrze niech sie rozwija dziewczyna powodzenia zycze :) czekamy na oskara :P

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21935

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769