Prezentacja klubowicza

sruba

pszczyna

W klubie od: 08.02.2006
Ilość komentarzy: 317
Ilość postów: 1637
Ilość wyświetleń: 472946

"Kobieta jest cudem boskim,
szczególnie jeśli ma diabła za skórą" Alfons Allais



Formularz kontaktowy


Komentarze (317)

sruba

"była" pless jak zwykle nadąża z informacjami :/

zobacz komentowany news »

sruba

a podobno przecież mieszkańcy osiedla płacą już za patrol, doliczają im do czynszu parę złotych i co? I NIC z tego widać, zaś ludzi naciągają a panowie pewnie siedzą w autku gdzieś na uboczu i śpią zamiast pilnować osiedla.

zobacz komentowany news »

sruba

i tak wszystko będzie plajtować. Ja na zakupy odzieżowe i tak jeżdżę do Bielska, bo wejdę w jedną galerię i dostanę to co mam zamiar kupić, w Pszczynie to niemożliwe. Markowych sklepów brak, czynne do 17, w sob do 13 - masakra. Kończę pracę o 16 i co mam latać od sklepiku do sklepiku, z wywieszonym jęzorem dreptać kilometry a i tak nic nie kupię.

zobacz komentowany news »

sruba

anty-bezguście

a co Ty miałeś z języka polskiego, że odmieniać nie potrafisz? pseudonim śruba i cycki w avatarze chyba jasno dają do zrozumienia, że jestem płci ŻEŃSKIEJ.

a rysowałam bardzo ładnie ;)

zobacz komentowany news »

sruba

wszystkim się nie podoba, a jak nic nie robią to też jest źle!
Alejka jest ładnie zrobiona, może nie IDEALNIE ale na pewno jest lepiej niż wcześniej.
Miło spojrzeć. Fajnie, że odnowią to rondo.

zobacz komentowany news »

sruba

Co raz bardziej się przekonuję, że jeśli gdzieś zamieszkać to w PAWŁOWICACH...
tak cały czas się rozwijają, Pszczyna tylko markety wypluwa z ziemi

zobacz komentowany news »

sruba

z paralotnią to zdjęcie z zeszłorocznego konkursu

zobacz komentowany news »

sruba

sprawa dosc stara... wystarczy uruchomić poprzednią kopię systemu lub combofixa z awaryjnego z obsługą sieci i będzie ok

zobacz komentowany news »

sruba

nie rozumiem całej tej filozofii mammografii

"Panie w wieku do 50 lat (nie młodsze niż 35) lub powyżej 69 roku życia mogą również wykonać badanie w mammobusie, za uiszczeniem opłaty w wysokości 80 zł oraz okazaniem skierowania na badanie. "

Czyli tak... Panie do 50' muszą mieć skierowanie - kpina jakaś, natomiast panie młodsze niż 35 lat w ogóle nie mają możliwości wykonania takiego badania, czyli rak ich nie dotyczy?

zobacz komentowany news »

sruba

ta dziewczyna na końcu to jakaś ładna tępa dzida jest :) widać, nie zawsze uroda idzie w parze z inteligencją... chyba, że była czymś naćpana bo tak wygląda , ah Toruń Toruń

zobacz komentowany news »

sruba

Nie ważne czy ktoś ma 30 czy 70 lat. KAŻDY powinien przechodzić co jakiś czas specjalistyczne badania. Ja nie czuję się bezpiecznie na drodze jak widzę co wyprawiają starsze osoby za kółkiem! Czasami się zdarzają tacy dziadkowie co ledwo kierownicę trzymają. To jest jakiś żart. I co mnie obchodzi to, że ktoś tak np. zarabia na życie? Do każdego zawodu należy mieć odpowiednie predyspozycje a trzęsące się ręce, niedowidzenie czy inne dolegliwości na pewno nie są przypadłościami zawodowych kierowców. Bycie niedołężnym czy chorym dyskwalifikuje z wykonywania pewnych zawodów. Po leki do apteki może podjechać córka, wnuczka czy sąsiadka, bez przesady.
Za to w wyniku wypadku może zginąć osoba niczemu winna a wtedy do kogo mieć pretensje?! Jak kierowca po piwku wsiądzie za kółko może stracić prawo jazdy a taki dziadek schorowany jeździ bezkarnie i naraża wszystkich wkoło na niebezpieczeństwo!

(dziadkowie wybaczcie)

zobacz komentowany news »

sruba

Mam jedno zasadnicze pytanie. Dlaczego nie ma obowiązkowych badań kontrolnych dla osób posiadających prawo jazdy? Przecież to jest śmieszne, że samochodami jeżdżą niedołężni dziadkowie! Nie chcę nikomu ubliżać itd. ale jeden 70 paro latek może być mega sprawny a kolejny już nie, co sprawia potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa na drogach!!!

zobacz komentowany news »

sruba

Ostatnie udogodnienia w Pawłowicach bardzo zachęcają do zamieszkania w tym mieście. Niestety nasza Pszczyna, którą bardzo lubię, staje się coraz bardziej zaściankowa i nie przyjazna dla mieszkańców. Rządzą tu jacyś partacze bez wyobraźni. Tak więc.. ave!

zobacz komentowany news »

sruba

będą stały pustostany :) tylko idiota wpada na pomysł takiej inwestycji

zobacz komentowany news »

sruba

re: /

W końcu i tak wszystko wyprzedadzą, więc powinieneś być zadowolony. Mnie natomiast wkurza to, że muszę płacić NFZ. Za tę kasę miałabym świetne ubezpieczenie i zapewnione leczenie. Skoro ja nie choruję to za moje pieniądze leczą się inni ludzie! Natomiast w sytuacji gdy potrzebuję lekarza może nie być takiej możliwości bez uiszczenia opłaty.
W dodatku zabierają świadczenia a chcą podnieść stawki, to jest dopiero niesprawiedliwe. Dokładamy też na kościół, polityków i urzędników. To gorsze złodziejstwo!

zobacz komentowany news »

sruba

re: /

A może Ci jeszcze podsunąć pod nos papiery do podpisania co? Jak się chce to się umie ogarnąć a nie tylko gadać. Też mam pojęcie bo na kopalni pracuje mój chłopak, a mój ojciec natomiast od wielu wielu lat. Mój facet jako śleper zaczął pod firmą robić za 1700zł/mc, bez chorobowego i dodatków o które tak wszyscy się rzucają. I wyobraź sobie, że po nabraniu doświadczenia, poskładał papiery na kopalnie i go przyjęli. Jednak dalej pracuje na swoje ciężko, w przodku, na nowych chodnikach itd. Nie od razu dostaje się 4 tysiące i żyje na highlife, trzeba porobić uprawnienia, mieć wykształcenie, i wiedzieć gdzie robić, jak robić i co robić aby to zauważono i doceniono. Jak nie będziesz się starać to możesz przy łopacie całe życie spędzić i nie tyczy to tylko górnictwa ale innych zawodów też.

zobacz komentowany news »

sruba

Gość: maro1970
do maro1970

a Ty jak tak ślonsko gadko nawijosz to powinieneś rozumieć temat, bo śląsk = górnictwo, górnictwo = śląsk.

Jak ktoś chce być górnik to niech idzie najpierw zapiepszać pod firmę, za psie pieniądze, nabierze doświadczenia to go może przyjmą na kopalni. Bo nikt ślepera na kopalnię nie weźmie Albo do technikum niech zmierza a pracę też mu spółka zapewni i nie będzie płakał, że górnik ma lepiej jak się sam usmoli i na dole popracuje.

zobacz komentowany news »

sruba

śmieszny to jest ten ksiądz z tą swoją skarbonką, trzeba było nie jeździć na wczasy za kasę parafian to by miał na remont. Co innego gdyby zbierano na szczytny cel. Szybko to on tutaj nie uzbiera i tego mu również życzę a grosza złamanego nie dołożę.

Trafił złodziej na złodzieja... a i pewnie gotóweczka lepiej rozdysponowana niż ta klerowa

zobacz komentowany news »

sruba

RE: /

napisałeś : 3. Górnicy zarabiają bardzo dobrze, jakby zsumować wszelkie dodatki i przywileje to można rzec, że mają się jak przysłowiowe pączki w maśle. Te pozostałe zawody mają problemy z zarobkami właśnie dzięki marketom.

To zjedź na dół do upału pod 40 stopni, haruj w pyle, w niskim poziomie tlenu, zapiepszaj pod górę 2km i potem mów, że masz jak pączek w maśle. PAJAC jak zresztą wszyscy "mądrzy oświeceni" co nie byli na dole.

zobacz komentowany news »

sruba

Co było przyczyną śmierci?

Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.

zobacz komentowany news »

sruba

proponuje zrobić BOJKOT TEJ ŚMIESZNEJ SKARBONKI!!!!!! w głebi duszy mam nadzieję, że znajdzie się jakiś typ co to okradnie.

zobacz komentowany news »

sruba

TO JEST BEZCZELNE!!!! Jak nie wstyd brać od ludzi jeszcze więcej księżulkowi! Czyżby z mszy nie starczało na wyjazdy wakacyjne? Tudzież może nową chatę chce sobie postawić?! Złamanego grosza złodziejskiemu klerowi nie dam!!! Wolę to przeznaczyć dla biednych dzieci lub bezdomnych zwierząt! Co za złodziejstwo w biały dzień!!! i Jeszcze nasi urzędole to zatwierdzają czyli też w tym interes mają :/

zobacz komentowany news »

sruba

widocznie uważają, że kobiety młodsze nie są narażone na raka piersi. Cały ten system zdrowia jest o kant d...
Młode kobiety też powinny mieć możliwość przebadania piersi!!!!!!

zobacz komentowany news »

sruba

a po co nam place zabaw, przecież ksiądz Marek postawi nam hospicjum na ostatnim skrawku zieleni przy kościele. Będzie można się bawić do upadłego...

Czekajcie.... to jak to osiedle będzie wyglądać? Tu sklep, tam sklep, tu pasaż, tam też pasaż, tu centrum handlowe, tam market, oo a tutaj ksiądz hospicjum postawił. Jeszcze cmentarza brakuje...
Mógłby być park, mógłby być plac zabaw z prawdziwego zdarzenia, a tak biedne dzieci na placu zabaw się nie mieszczą, w ciepłe dni nie ma gdzie usiąść!. Pszczina Kpina

zobacz komentowany news »

sruba

zadajecie za czyje pieniądze... no cóż za nasze/Wasze, tak samo jak np. w służbie zdrowia utrzymujemy starszych niedołężnych, głupie babcie co to chodzą z byle głupotą do lekarza a jak ktoś nie choruje całe życie i chce się wyleczyć to rok musi czekać na wizytę u specjalisty. TAK WIĘC niech sobie ten placyk stoi bo ja akurat mam psa i spoko inicjatywa, do lekarza nie chodzę a i tak za to płacę.. BY INNYM ŻYŁO SIĘ LEPIEJ

PS. Skoro wszyscy wraz ze mną tak bardzo pragną ośrodka sportu w Pszczynie, może zorganizujemy jakąś petycję do burmistrza? Wiecie... trzeba się spieszyć, bo niedługo nam marketami zasypią całe miasto i nie będzie miejsca ani na place zabaw ani na baseny tym bardziej.

zobacz komentowany news »

sruba

RE: adam

z jakich "klubów"? Bo nic mi nie wiadomo. Pszczyna to coraz gorsze zadupie niestety...

zobacz komentowany news »

sruba

Coś się dzieje... strażnicy pilnują wjazdu na stajnie, słupki postawione i warta na całego

zobacz komentowany news »

sruba

o taak! pierogi! gołąbki! knedle! zupki! KOMPOCIK xD

z lenistwa rzadko gotuję, z chęcią bym pojadła smacznie i tanio.

Niestety u nas w mieście do wyboru hamburger albo kebab lub obiad za 40zł :-/

zobacz komentowany news »

sruba

"...Jastrzębianin, za wszelką cenę, chciał odwieść funkcjonariuszy od swoich czynności. Jeździł samochodem do przodu i do tyłu, z policjantami przewieszonymi wpół przez boczne drzwi pojazdu..."

hahaha poległam :D

zobacz komentowany news »

sruba

z tego co wiem to teraz w Matalmarze pracuje kucharz z Finezji... czyli super ekstra, jednak menu jest fatalne a ceny z kosmosu

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21945

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769