Prezentacja klubowicza

sruba

pszczyna

W klubie od: 08.02.2006
Ilość komentarzy: 317
Ilość postów: 1637
Ilość wyświetleń: 472961

"Kobieta jest cudem boskim,
szczególnie jeśli ma diabła za skórą" Alfons Allais



Formularz kontaktowy


Komentarze (317)

sruba

czemu nikt się nie zainteresuje budową kompleksu sportowego z BASENEM?, jakąś SIŁOWNIĄ? salą do AEROBICU itd.? Dlaczego Pszczynę postrzegają jako miasto w którym ludzie chodzą tylko po sklepach, bankach i szmateksach? Poważnie się zastanawiam czy mieszkanie tu ma dalej sens.. Planuję założyć rodzinę za parę lat ale co to miasto może zaproponować moim dzieciom? Na basen trzeba dojechać do sąsiedniej gminy, do kina tak samo, plac zabaw tylko jeden koło Panaceum i wciąż powiększająca się aglomeracja marketów bez szans na jakikolwiek rozwój fizyczny, intelektualny czy kulturalny. No niestety nic nie przemawia za tym aby w tym mieście mieszkać, no może poza parkiem ale park niestety nie da moim dzieciom niczego sensownego poza ławką i mandatem od uprzejmego strażnika.
Żal... naprawdę :(

zobacz komentowany news »

sruba

to jakieś JAJA! zabudują nam całe miasto marketami i pasażami handlowymi! a gdzie miejsce na kulturę? rozrywkę? place zabaw? cokolwiek pożytecznego? Proponuję przemianowanie miasta Pszczyna na miasto - MARKETO-PSZCZYNA lub coś w ten deseń. No jakaś kpina...

zobacz komentowany news »

sruba

hehe nie śmiem nawet sobie wyobrażać co by było gdyby kupa okazała się ludzka albo kocia! :D
swoją drogą co z ludźmi srającymi na trawnikach?

zobacz komentowany news »

sruba

hahaha to jakiś żart? Czyli do tego jest nam SM w Pszczynie potrzebne? :D:D:D uśmiałam się po pachy

zobacz komentowany news »

sruba

to najgorsze ciężkie śmieciowe żarcie! Te hamburgery co to w ogóle jest? Mój chłopak pół zjadł wczoraj resztę tego gówna wyrzucił na szczęście! A i tak w całym domu mi śmierdziało tym syfem.

Nie wróżę im świetlanej przyszłości.

zobacz komentowany news »

sruba

jeszcze więcej marketów postawcie a niedługo starówka będzie pełna pustych lokali "do wynajęcia". Już na każdym kroku w naszym mieście można spotkać się z pustymi lokalami. Co chwilę jakiś mały biznes zostaje zwinięty, co się dziwić...

zobacz komentowany news »

sruba

ta "próba" to wołanie o pomoc, inaczej zrobiłby to nie informując innych o swoich zamiarach.

zobacz komentowany news »

sruba

dlatego koledzy zawrzyjcie układ z koleżankami, spotkanie 'par' w parku nie jest tak podejrzane jak grupa samych chłopaków ;)

zobacz komentowany news »

sruba

koleś z siekierą na równi z koleżką z blantem. Takie rzeczy tylko w Polsce... :/

zobacz komentowany news »

sruba

jeszcze tylko przyłożyć więcej wagi do segregowania śmieci - czyt. nałożyć sankcje za ich nie segregowanie i zapewnienie odpowiednich pojemników na śmieci segregowane. Tu nam do Niemiec niestety jeszcze daleko.

zobacz komentowany news »

sruba

a czemu tam gdzie stajnie nie dać paru koni i zrobić jako atrakcję możliwość przejażdżki po parku i nauki. Taka mała przy zamkowa stadnina. Trochę dziwnie wyglądają te boksy bez zwierząt, oka nie cieszą a biblioteki w nich przecież nie zrobią.

zobacz komentowany news »

sruba

huk i smród... a co mają powiedzieć ludzie co przy DK1 mieszkają? Jakoś nie słyszę ich płaczu. I tak Wam tę drogę wybudują zobaczycie, jak nie teraz to za 10lat bo będzie taka potrzeba.

zobacz komentowany news »

sruba

bardzo ciekawie, na KULT z chęcią się przejdę, to miła odmiana po ostatnich dniach Pszczyny.

I proszę nie porównywać Dni Pszczyny z imprezą w Oświęcimiu na której będzie Pan Żądło, bo w Ośce impreza jest ODPŁATNA! (ceny biletów od 169zł do 749zł)

zobacz komentowany news »

sruba

Gosh! kolejny fast food gówno warty :/ nie za dużo tych kebabów i hamburgerów w Pszczynie?
i jak taki lokal ma prezentować pszczyński rynek?

Bar mleczny byłby super! Nie ma takiego w okolicy, a na pierożki z chęcią bym przyszła.

zobacz komentowany news »

sruba

TRAGEDIA!!!! Chodzić się nie da na chodnikach szklanka! Ja się pytam jak rozbiję łeb czy złamię nogę mogę iść do miasta po odszkodowanie? CO TO JEST DO CHOLERY!

zobacz komentowany news »

sruba

co wy tu wypisujecie? A świnie czy krówki jecie??!! Je to można zarzynać w niewiadomych warunkach a dzika czy jelenia to ustrzelić w lesie nie można? To naturalna kolej rzeczy, populacje zwierząt należy odpowiednio kontrolować, chyba że chcecie aby dziki zaczęły odwiedzać okoliczne gospodarstwa. Poza tym dziczyzna bardzo dobra i z chęcią kupuję przetwory.

zobacz komentowany news »

sruba

a tak przy okazji po sąsiedzku co się robi na dawnych kortach tenisowych?

zobacz komentowany news »

sruba

jestem przeciw marketowej Pszczynie ale w tamtej okolicy dyskont się sprawdzi

zobacz komentowany news »

sruba

troszkę? TO JEST TRAGEDIA !!! a nie daj wyjeżdżać z podporządkowanej w miejscu gdzie świateł nie ma.. lecisz wtedy na 'ryzykanta' że Cię z naprzeciwka samochody zaskoczą

zobacz komentowany news »

sruba

hahaha z tą pływalnią to ładnie polecieliście... A przepraszam jak zmieścić kompleks z basenem w tym miejscu? a o parkingu pomyśleliście, gdzie wtedy na ulicy? Czy przyjmiecie jeszcze więcej samochodów wśród bloków na Siedlicach :)

zobacz komentowany news »

sruba

Do janek_partyzant

Ja nikomu śmierci nie życzę, naucz się czytać ze zrozumieniem co napisałam. Chciał się zabić - nie mój problem.
Współczuje mu bólu który teraz przeżywa, bo przeżyć próbę samobójczą to nic przyjemnego.

zobacz komentowany news »

sruba

SUPER POMYSŁ!! W końcu pomyślano o naszych czworonogach. Jednakże aby się to zachowało w dobrym stanie musi ktoś tego pilnować, inaczej chuligani z Siedlic wszystko zniszczą!!!

zobacz komentowany news »

sruba

współczuje tego że mu nie wyszło. Teraz pewnie cierpi bardziej, taki upadek przeżyć to wielki ból

zobacz komentowany news »

sruba

PLESS WCZAS TAKA INFORMACJA!! Co za portal beznadzieja!!

zobacz komentowany news »

sruba

Szczerze powiem, że jakby rewolucja przeszła i była ZIEMNIACZANA WILLA to bym poszła na obiad z chęcią. Ale niestety po takiej reklamie jaką Wam robią ludzie teraz i jaką Wy właściciele knajpy Mata... coś tam zapoczątkowaliście, nie zachęca mnie nawet do postawienia nogi w okolicy tej knajpy.

zobacz komentowany news »

sruba

na Iskrze powinno być lodowisko! Dużo miejsca na zabawę, grę czy zawody! a na Rynku co? Nic! Ciasno i bez klimatu.

zobacz komentowany news »

sruba

Drogi turysto!!! Zapraszamy do HIPER-PSZCZYNY! Czekają Cię nie lada atrakcje w zwiedzaniu super-hiper sklepów! Już teraz możesz zwiedzać pułki sklepowe od Kauflandu, poprzez Aldi, Biedronkę, Lidla, Inter-Marche, Carefour i Delikatesy Centrum! Dodatkowo zapraszamy do licznych second-handów! Które po drodze uświetnią zakupy w hipermarketach. Zbliżają się święta! Nie ma lepszego miejsca od hiper Pszczyny - nowej metropolii zakupowej...

zobacz komentowany news »

sruba

powinno powstać KOLUMBARIUM i tyle. Nie wszyscy muszą się chować w trumnach, jest coraz więcej ludzi a niestety coraz mniej miejsca, Ludzie powinni otworzyć się na kremację swoich bliskich. Na Zachodzie takie cmentarze wyglądają naprawdę pięknie i schludnie, alejki, ławeczki i drzewa. Bez wielkich pomników i nie wiadomo czego, tylko tabliczki.

zobacz komentowany news »

sruba

Do tego poniżej
jak ktoś jest słaby i nie zna umiaru to i wódą się może opić na śmierć. Co więcej nie odnotowano śmierci po przepaleniu marychy, natomiast po wypiciu tak..

Nie ma czegoś takiego jak dylemat czy zapalić, no bez przesady, trawa to nie hera zdobędziesz ją bez problemu. Zamiast kupić legalnie uzupełnisz kieszeń osiedlowego cwaniaka.

Znam dorosłych którzy mają rodziny i popalają, wyobraź sobie że nikt nikomu krzywdy nie zrobił, dzieci są zdrowe - nie pobite, w lodówce jedzenia nie brakuje, i rodzice się nimi interesują.

Ja nie chcę aby z moich podatków szło na leczenie alkoholików! Skoro walić wódę można a rozluźnić buchem nie! Czy koncerny alkoholowe finansują leczenie?

Tak więc skończ pisać bzdury, o fatalnych skutkach czegoś o czym nie masz pojęcia.

zobacz komentowany news »

sruba

i znowu kolejna impreza na której jeden dj puszcza płytę i myślą, że jest super. Kojarzy mi się coś takiego z dyskotekami szkolnymi - poziom zero. Już lepsza Bednarska.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21945

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769