Prezentacja klubowicza

sruba

pszczyna

W klubie od: 08.02.2006
Ilość komentarzy: 317
Ilość postów: 1637
Ilość wyświetleń: 472981

"Kobieta jest cudem boskim,
szczególnie jeśli ma diabła za skórą" Alfons Allais



Formularz kontaktowy


Komentarze (317)

sruba

tak tak blue eye i nie przyjmują słów krytyki na temat swojej szkoły nawet od absolwentów tej placówki :)

zobacz komentowany news »

sruba

może dziadka z jointem przyłapali w parku i dlatego mu domek przetrzepali :))

zobacz komentowany news »

sruba

Droga Blue eyes, ja nie oczerniam Chrobrego. Klimat szkoły jest fajny znaczy był za moich czasów, jak jeszcze Pan woźny nie wyrzucał z piwnicy :) Niewiem jak teraz, bo dużo się pozmieniało i roczniki młodsze więc patrzcie po przykładzie jakie pyskate :). Porównując te dwie szkoły - nauczanie jest inne, tak samo jak struktura .
A wyremontowali Wam salę gimnastyczną? powiększyli czy jest nadal taka mała?
A w szatniach zmieniło się coś? czy nadal taki smród i syf panuje? :D

i w niczym nie czuję się lepsza czy gorsza, bo chodziłam i tu i tu.
Nauka w Chrobrym jest na normalnym poziomie, natomiast w Gilowicach jest system punktowy, niewiem czy wiesz na czym to polega ale na przykładzie: jak raz dostaniesz niską ocenę z z testu to potem musisz ostro się napracować aby odzyskać punkty które straciłaś, bo sama poprawa testu na lepszą ocenę nie wystarczy.

Dlatego jak ktoś chce się b. dobrze się kształcić, lubi się uczyć, robić dodatkowe zadania itd oraz chce idealnych warunków do tej nauki to niech idzie do Lo Gilowice.

To tyle.

A statystyki kłamią :P

zobacz komentowany news »

sruba

Po pierwsze jestem dziewczyną. Uczyłam się i w Gilowicach i w Chrobrym więc mam pojęcie jak wygląda poziom nauczania w tych obu szkołach. A czy Ty uczestniczyłeś kiedykolwiek w zajęciach Lo Gilowice aby się wypowiadać na temat tej szkoły??

A na studia chodzę prywatne - zaocznie bo pracuję, więc moje studiowanie nie powinno być tu tematem rozmów.

zobacz komentowany news »

sruba

w dodatku Lo Gilowice ma bardzo dobrą strukturę. Duża ładna sala gimnastyczna - w Chrobrym natomiast stajnia zamiast sali. W lo Gil z chęcią ćwiczyłam na zajęciach choć nie musiałam, w Chrobrym miałam cały czas zwolnienie, bo w takich warunkach jakie oferuje nie da się ćwiczyć, a o szatniach nie wspominając... W lo Gil sale lekcyjne są bardzo dobrze zaopatrzone, sale do nauki języków ze specjalnymi aparatami do odsłuchów i prowadzenia konwersacji. Naprawdę jeśli ktoś chce się kształcić na poziomie, niech idzie do Gilowic. W pewnym stopniu żałuję, że nie zdecydowałam się dojeżdzać z Pny do Gilowic tylko wolałam szkołę na miejscu. W Gilowicach miałam klasę anglojęzyczną, w Chrobrym miałam lipę... No ale cóż.. teraz są studia więc lo mnie nie dotyczy, a innym życzę lepszych wyborów.

zobacz komentowany news »

sruba

Nie zgodzę się... Chodziłam do Lo Gilowice potem do Chrobrego, różnica poziomów jest diametralna - na korzyść Gilowic. System punktowy stosowany w tej szkole zamiast ocen - powala! Trzeba kuć kuć i to ostro, w chrobrym na lajcie.

zobacz komentowany news »

sruba

Pszczynianka - gdyby to było takie proste jak piszesz. Ludzie jak im brakuje na życie są do wszystkiego zdolni, nawet do kradzieży.

zobacz komentowany news »

sruba

no ja się nie dziwię, że ludzie kradną. Jest coraz gorzej! Benzyna już zbliża się do 6zł/litr. Omal się nie popłakałam na stacji jak zobaczyłam cenę 5.59 :o i pewnie będzie coraz wyżej.

zobacz komentowany news »

sruba

a te książeczki to na łańcuszkach są czy jak :> :)

zobacz komentowany news »

sruba

Bo święta to wspaniała okazja na kradzieże, ludzie o tym nie wiedzą? Powinni pomyśleć zanim opuścili domy i zostawili je bez nadzoru.Może dobrym rozwiązaniem byłoby przygarnięcie psów ze schroniska-słusznie obroniłyby posesję!

zobacz komentowany news »

sruba

TERMIN NA SYLWESTRA w Bukowinie Tatrzańskiej, od 28.12 do 01.01, tuż przy stokach! Pokój 2 osobowy z łazienką, są chętni?, niestety nie mogę jechać :(

zobacz komentowany news »

sruba

I STRACH zakładać rodzinę wiedząc że są tacy zwyrodnialcy i mogą Ci zabić dziecko kiedy im się spodoba!! TRAGEDIA! Takiego gnoja powinno się stracić a nie żywić za nasze podatki!

zobacz komentowany news »

sruba

emi powodzenia ze wchodzeniem i.... schodzeniem :)

Góry

zobacz komentowany news »

sruba

kretyni... a tuby z bagażnika wartej 6 stów zapomnieli :))

zobacz komentowany news »

sruba

piszą o Woli i innych miejscowościach, ponieważ w Pszczynie naszej kochanej nie ma oddziału prewencji. Myślicie że w Pszczynie nie złapali jeszcze nikogo? Otóż łapią, ale pewnie piszą o tym na portalu tyskim lub bielskim... dziwne... wygląda to tak jakby portal pless celowo informował o zatrzymaniach w okolicznych miastach czy wsiach aby nie ukazywać Pszczyny w złym świetle. :| a co nas obchodzi Wola? W Pszczynie wszyscy święci??

zobacz komentowany news »

sruba

zagra Dj Mietek, czołowy przedstawiciel dj'ów pochodzenia wiejskiego. Muzyczny gust nie wskazany dla odwiedzających.

zobacz komentowany news »

sruba

Mój chłopak był na Krupińskim w czasie ostatniego wypadku, chodnik wyżej. Zginęli ratownicy i górnik w wieku mojego chłopaka. Nie mówcie, że to jest bezpieczny zawód
i przyjemne machanie kilofem. Zjedzcie na dół i potem cwaniakujcie, to też jest ciężka fizyczna praca a warunki rozmaite - wysoka temperatura, bagno, pod górę, z góry itd. Owszem, górnik zarabia więcej. Właśnie dlatego ludzie się decydują na taką pracę, chcecie tak pracować i czerpać te same profity? Drzwi kopalni otwarte. Tymczasem patrzcie swoich spraw i cieszcie się, że macie ciepło w domu, ciepłą wodę w kranie, prąd.. Gdyby nikt na dole nie chciał robić, nie moglibyśmy funkcjonować. Tak jak bez strażaka, piekarza, murarza itd. Więc szanujmy pracę innych.

Kondolencje dla rodziny

zobacz komentowany news »

sruba

rogatka zepsuła się dopiero o 18 że tak późno taki news? haha przecież to jakaś kpina, i na co komu taka informacja o takiej porze? Rogatka była zepsuta od południa, brawo za refleks!

zobacz komentowany news »

sruba

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 14-10-2011 godz. 15:40 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1

zobacz komentowany news »

sruba

proszę o pomoc, gdzie mam wystawić zużyty sprzęt AGD skoro mieszkam na ul. Piekarskiej? Mam to wziąć wszystko na plecy i wyrzucić na skrzyżowaniu, czy mogę wystawić "przed posesję" czyli na ulicę koło piekarni Brzęczka i przyozdobić uliczkę starym gratem?

zobacz komentowany news »

sruba

nr 7 z RPP czyli Pani Chmura Anna Zofia - krawcowa z Gilowic jest za legalizacją trawki? ;>

zobacz komentowany news »

sruba

ewa

To Twój pies sra na ulicy??? Co za bezczelność.

zobacz komentowany news »

sruba

tak... tylko że w USA czy innych krajach, nawet u naszych niemieckich sąsiadów, takie cmentarze to nie ogromne metropolie nagrobków, tylko parki z małymi płytami przeznaczone dla pochówku ciał skremowanych! Jestem przeciwna cmentarzowi w tym miejscu, bo to tylko złe zagospodarowanie tego miejsca. Zaś nagrobek na nagrobku, wyścigi kto ma więcej kasy i ładniejszy pomnik (taka mentalność polaków).Na tym terenie, można zrobić podział na część rekreacyjną parku i tą duchową, ale tak jak na zachodzie, estetycznie.

zobacz komentowany news »

sruba

może kolejne światła??... xD

zobacz komentowany news »

sruba

to są skutki pośpiechu... na takim skrzyżowaniu zawsze upewniam się 3 razy zanim włączę się do ruchu

zobacz komentowany news »

sruba

to ja poproszę o słynne sieciówki odzieżowe aby nie zostawiać pieniążków w Tychach czy Bielsku... tak więc m.in mogą być: H&M, Bershka, Cropp, House, Funk n'Soul, Diverse etc.

zobacz komentowany news »

sruba

mam 23 lata, z chęcią bym poszła na casting, ale z tego wynika że też ze mnie starucha, nic tylko już miejsce na cmentarzu szykować...

zobacz komentowany news »

sruba

przedział wiekowy dość... ograniczony

zobacz komentowany news »

sruba

do normalny
chyba do końca normalny nie jesteś, składnia Twojej wypowiedzi mówi sama za siebie...
Widziałeś gdzieś cmentarz obok bloków? np w Katowicach? Nie kościół owszem jest ale cmentarze są oddalone. Poza tym gdzie można wyjść na spacer na osiedlu? No przecież nie między bloki, a dzieci? One są najważniejsze a zabranie im miejsca do zabaw i postawienie cmentarza równa się z porażką miasta, bo dobrze taka inwestycja się nie skończy, czuję to w kościach..

zobacz komentowany news »

sruba

co za gnojki! a nasze dzieci gdzie się będą bawić? na nagrobkach??!!! Niech sobie ksiądz Marek i posłowie darują i wsadzą ten pomysł w d... Powinni myśleć o rekreacji, a nie o zabraniu ludziom na osiedlu jedynego miejsca do aktywnego wypoczynku! Jakby ten cmentarz zrobili to Osiedle Piastów byłoby najgorszym miejscem w jakim można by zamieszkać. Zero zieleni, 2 ubogie place zabaw między blokami -na tyle dzieciaków, dzieciaki mają się bawić na ulicy i na klatce schodowej jak za komuny? KPINA!!! KPINA!! a potem o zgrozo krzyczą, jaka to młodzież jest zła i niewychowana, że niszczy, że bałagan robi. A co ma robić jak nie ma gdzie? Klatki, ulice, upicie mordy, jedyna dobra perspektywa dla przeciętnego nastolatka BRAWO! Ich myślenie doprowadzi do zguby osiedla!

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21946

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769