Prezentacja klubowicza

sruba

pszczyna

W klubie od: 08.02.2006
Ilość komentarzy: 317
Ilość postów: 1637
Ilość wyświetleń: 472930

"Kobieta jest cudem boskim,
szczególnie jeśli ma diabła za skórą" Alfons Allais



Formularz kontaktowy


Komentarze (317)

sruba

jeden mały basenik, ludzie ściśnięci jak sardynki, wstęp 12zł... pffff to już wolę do Czechowic pojechać

zobacz komentowany news »

sruba

ketchoop czemu pytasz? kręci Cie... ? :)

zobacz komentowany news »

sruba

łał kiedyś było ładniej niż dzisiaj

zobacz komentowany news »

sruba

dla kobiet młodszych koszt badania przy posiadanym skierowaniu od lekarza wynosi 60zł. Ja sie pytam dlaczego tylko starsze kobiety mają ten przywilej darmowego badania?! Młode kobiety też mają problemy z piersiami i też płacą cholerne składki!!!!

zobacz komentowany news »

sruba

ja mam jeszcze jedną propozycję, jakby do tej autonomii doszło, zalegalizujmy na śląsku posiadanie trawki, a złoto się ulicami poleje :)

zobacz komentowany news »

sruba

Jestem za, gorole mogą być przeciw. Więcej odprowadzonych podatków zostanie u Nas, czyli dla Nas będzie lepiej, a nie dla Państwa które żeruje i ciągle podnosi podatki, a Śląsk brzydki, bo kasa cała na warszafę i biurokrację idzie.

zobacz komentowany news »

sruba

ojciec hehehehehe dzięki za rozmieszenie mnie z rana :) a rowerzyści Ci nie przeszkadzają? Panowie na deskach mają skate park, natomiast na rolkach nie ma gdzie pojeździć bo alejki w parku wołają o pomstę! Same uskoki, zapady, dziury ehh...
Nie chodzi tylko o mnie, na pewno jest wiele osób które chętnie korzystają z takiego sposobu aktywności, dzieci także, więc nie rozumiem czy Pszczyna chce aby rolkarze zasuwali po głównych ulicach miasta, wśród samochodów? Może zmówmy się wszyscy i wybijmy na rolki na miasto razem, jak uznają to za problem to może go rozwiążą.

zobacz komentowany news »

sruba

jeżeli mają zamiar remontować alejki w parku TO PROSZĘ BARDZO o położenie chociaż na głównej alei gładkiego asfaltu itp aby można było jeździć na rolkach!!! bo w Pszczynie fajnie skate park jest ale aby pojeździć rekreacyjnie to nie ma gdzie, i trzeba ruszać na porębę tudzież gdzie indziej!

zobacz komentowany news »

sruba

a Pszczyniacy NIE CHCĄ TAKIEJ NAZWY RONDA!!! i co drodzy radni??? Przywilejów w kościele szukacie?? Druga propozyja byłaby bardziej na miejscu! Co to za demokracja??

zobacz komentowany news »

sruba

pisze pod zdjęciem :|

zobacz komentowany news »

sruba

moonlight a pamiętam pamiętam :) może cielęciem byłam niepokornym ale nie łaziłam po ulicach wokół rynku drąc morde ani nie waliłam w parku robiąc wokół siebie syf ;) jak tu ktoś wcześniej napisał, rodzice nauczyli mnie szacunku do innych i do otaczających mnie rzeczy.

zobacz komentowany news »

sruba

no w porównaniu do jajecznicy to piosenka jest jak najbardziej na PLUS :)

zobacz komentowany news »

sruba

i wysyp gówniarzy w parku i na rynku, teraz co ławka będzie pijaństwo ehh :/

zobacz komentowany news »

sruba

dla czego w PSzczynie nie ma takich badań dla kobiet pomiędzy 18-24 rokiem życia???

zobacz komentowany news »

sruba

lly wytłumaczę Ci dlaczego, dlatego aby ludzie którzy jadą sokoła też się doczekali wyjazdu z Pszczyny rozumiesz? Tam ruch idzie na zasadzie suwaka, jedno auto z dworcowej, jedno z sokoła, inaczej korek może się nawet pod sam sąd zrobić. A ty nie przyznawaj się że jesteś z tych kierowców co mają w dupie uprzejmość na drodze i nikogo nikgy nie puszczają, bo to poprostu wstyd.

zobacz komentowany news »

sruba

powinni wprowadzić zakaz parkowania pod bajaderą, nie tylko jak się wyjeżdża z bajadery jest problem ale także na skrzyżowaniach obok sklepy wyjeżdzając z osiedla, ponieważ przez stojące przy bajaderze samochody nie widać w ogóle drogi! Albo niech postawią lustra albo niech wprowadzą zakaz parkowania!

zobacz komentowany news »

sruba

proszę wytłumacz mi gdzie mogę postawić lodówkę jeśli mieszkam na ul. Piekarskiej.

zobacz komentowany news »

sruba

"czwartek wraz z ulicą Bielską (od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do Ronda Miast Partnerskich "

Ok to gdzie to mam wywalić? na Rynek?

zobacz komentowany news »

sruba

po raz kolejny zbiórka i po raz kolejny omijają Rynek i okolice! Gdzie mam tą starą lodówkę wywalić????!!!! Na plecy wziąć i zanieść na Podstarzyniec czy Kolonię Jasną???!!! Czy mam to wystawić na ulicę i mieć to totalnie w d....

zobacz komentowany news »

sruba

piękny widok na okna drugiego bloku będą mieli mieszkańcy ul. Mieszka :)) szczerze.. współczuje

zobacz komentowany news »

sruba

a dla mieszkańców innych rejonów to już nie łaska.... Co mam wziąć starą lodówkę i meble na plecy i zanieść na podstarzyniec??? Może by tak wzieli pod uwagę Rynek i inne rejony.

zobacz komentowany news »

sruba

no miejsce sobie wybrali znakomite! :) za stacją Borim, przy Dk1 nawet tego nie bedzie widać... A jak to skończą to tak jakby pomieszać różne bajki, tutaj zameczek, tutaj proszę Państwa myjnia ręczna, obok parking dla tirów i samochodów osob. oraz stacja benzynowa :) Klimat panuje nam tu nieziemski ! Rodem z czasów książęcych! :D haha

zobacz komentowany news »

sruba

mnie ostatnio na targowicy omal nie potrącił koles w starym białym golfie, stalismy w trójkę przy stojących samochodach, miał całą szerokość 2 samochodów aby mnie ominąć ale nie musiałam się podeptać po nogach uciekając przed jego kołami!!!!

zobacz komentowany news »

sruba

pistulka (myśląca inaczej) kredyt= 5mln + koszty renowacji i otwarcia czegokolwiek wg uznania to ok 25mln kosztów jak nie więcej tak więc nie piepsz głupot, tylko osoby prywatne z wieloma zerami na koncie, gminy, czy instytucje mogą tu coś zdziałać, forum jest od tego aby ludzie mogli się na nim wypowiadać i oczywiście popieram wszystkich, którzy mają żal o paleję.

zobacz komentowany news »

sruba

a gdzie ten koncert będzie? bo w pszczynie to to zbyt ogólne pojęcie

zobacz komentowany news »

sruba

czegoś nierozumiem... policja nie ma ważniejszych spraw na głowie? pies wybiegł na drogę szybkiego ruchu, to co się miało stać? Może auta miały się zatrzymać, byłby wielki karambol, a pieska wzieliby z drogi. Czy może szukają właściciela tego nieszczęsnego pieska? To jak szukanie igły...

zobacz komentowany news »

sruba

ha jeszcze powiedzcie że na złomie w pszczynie lub okolicy to oddali kretyni :)

zobacz komentowany news »

sruba

no to miotła i leć pomóż starszym posprzątać!

zobacz komentowany news »

sruba

i co posiedzi taki 3 lata, a potem żyć nie umierać :) na bank są przygotowani na to że zostaną złapani, swoje odłożone już mają. gratuluje , bo w tym chorym kraju mało kto uczciwie się dorobi pieniędzy na godziwe życie.

zobacz komentowany news »

sruba

wypraszam sobie.. mieszkam na ul. Piekarskiej, wcześniej miałam przyjemność mieszkać na Piastowskiej. Jest tu dużo starszych mieszkańców, ale "strach się bać"? Najbardziej to przeszkadzają młodzi, którzy zapominają że na starówce mieszkają ludzie! Że nad wszystkimi sklepami są mieszkania i ludzie chcą mieć spokój a nie wysłuchiwać śpiewów, darcia mordy i tego " jak on to się dzisiaj napier**" Trzeba mieć tupet żeby nagadywać na tych spokojnych starszych ludzi niezależnie od tego jak mają "w środku". Wolnoć tomku...

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21941

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769