Prezentacja klubowicza

nanana

Pszczyna

W klubie od: 01.03.2006
Ilość komentarzy: 9
Ilość postów: 1177
Ilość wyświetleń: 117884

"Don't you ever try to be
More than you were destined for
Or anything worth fighting for" / The Dillinger Escape Plan

Formularz kontaktowy


Komentarze (9)

nanana

Zapowiada się ciekawie. Wpadnę

zobacz komentowany news »

nanana

Ja rozumiem, że komuś może się nie podobać, ale ludzie... To wieczne psioczenie, zawiść i pogarda jest już męcząca. To co działo się po Idolu i to co dzieje się teraz jest żenujące. Zamiast cieszyć się, że Pszczynianka działa w świecie showbiznesu,świecie do którego zwykli 'śmiertelnicy' nie mają dostępu, że dzięki niej ktoś tam w Polsce o Pszczynie słyszał, zamiast odrobiny empatii rzuca się błotem. To nie jest ani typ muzyki której słucham, a sama piosenka też nie wpada w mój gust,mimo to kibicuję Ali - Pszczyniance i "Poligoniokowi" hehe, żeby robiła to co kocha, bo spełnianie swoich marzeń i dążenie do wyznaczonych celów, jest piękne choć trudne. Przykre, że zawiść o czyiś sukces jest w stanie przysłonić ludziom oczy i sprawić, że nie są w stanie cieszyć się z tego, że ktoś idzie w kierunku, w którym chce iść i mu to wychodzi.

zobacz komentowany news »

nanana

Ja bym chciała dwa zespoły hehe : Lao Che + Turbo ! Szalony Ikar, ech :))))

zobacz komentowany news »

nanana

Dla mnie pomysł super! Użycie zielonego(mój ulubiony kolor),który wpływa uspokajająco i kojąco dodatkowo zwiększa moją aprobatę dla tej inicjatywy. Myślę,że co prawda bardziej pasowały by tam jakieś spokojne krajobrazy, ale i to cieszy oko.

zobacz komentowany news »

nanana

Ucieszą się? Tylko ograniczony człowiek,może szydzić z kogoś bo kupuje w second handzie. A jesli twoi znajomi i ty "cieszycie sie" (czyt. smiejecie sie) bo ktos cos sobie kupil za 20zl, a nie za 200zl, to ..

zobacz komentowany news »

nanana

A może by tak trochę więcej uwagi poświęcić pisowni? Błąd w tytule -czy nie powinno być czasem "lodowiskO"?

zobacz komentowany news »

nanana

Jeśli takiś mądry i twierdzisz,że ludzie z chrobrego dziwnym trafem najgorętszymi brawami nagrodzili p.Szostaka to może przedstaw się! Zarzucasz komuś sprowadzenie kogoś na tą debatę,tylko po to żeby były sztuczne oklaski -takie zarzuty są dość poważne,więc może więcej taktu .. Poza tym nie pomyślałeś może,że skoro tak biliśmy brawo to coś w tym musi być? Dodam od siebie,że akuratże wypowiedzi p. Szostaka były naprawdę w porządku i mówił o wiele bardziej rozsądnie aniżeli inni kandydaci. Więc może w tym tkwi tajemnica tych oklasków?

zobacz komentowany news »

nanana

To nie była pierdoła, zapewniam Cię Daisy

zobacz komentowany news »

nanana

Poszłoby się na to, oj poszło... Impreza zapowiada się wyśmienita. W końcu coś się dzieje. Więcej takich koncertów. W ogóle więcej koncertów jeśli można prosić...

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21945

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769