Prezentacja klubowicza

Francuzik

Goczałkowice

W klubie od: 09.04.2006
Ilość komentarzy: 56
Ilość postów: 264
Ilość wyświetleń: 47996

Formularz kontaktowy


Komentarze (56)

Francuzik

Po pierwsze to na imie mam Bartek a nie alkoholik :)

Po drugie, nie przyjade do was na wieś tylko po to aby wam to prosto w twarz powiedzieć, idiotą nie jestem i wiem na co was stać, zero dystansu do siebie (zresztą widac po komentarzach), od razu byscie mnie spałowali i skopali, tak się zachowują prości ludzie, a czy bady mikołajowe nie awanturowały się? Skłamiecie jak powiecie, ze nie ;).

Po trzecie, madralo Joker, jak sobie to wyobrażasz? Postawie scene w "centrum łąki" i zaprosze wszytkich łączan aby im powiedzieć... "Ej ludzie, bandy mikołajowe to alkoholiki i zbierają kase tylko po to aby ja przepić w OSP, dizękuje to wszytko co miałem do powiedzienia, teraz mnie zlinczujcie."

Czy człowiek nie ma prawa wypowiadać ? takie mam zdanie, swoje widziałem, nie podoba mi sie ta tradycja, dopóki będę wchodził na plessa i widziałą tą informację dopóty będę to negował, mam prawo !

Dziękuję, do widzenia.

zobacz komentowany news »

Francuzik

Banda alkoholików zbierająca na gorzołkę, w głowach się przewraca,że ludzie jeszcze to zachwalają.

zobacz komentowany news »

Francuzik

Zawsze namawiacie ludzi to głupot... może sami nakręcicie w swoim biurze Harlem Shake, pokażcie, ze ekipa Plessa potrafi się bawić, kamere i ekipe do składania filmów też macie (Pless TV) :).
Pozdrawiam.

zobacz komentowany news »

Francuzik

Cześć !

Zaczyna mnie to irytować, w lato ten szpetny i śmierdzący grzyb na rynku, w zimie lodowisko, bedzie kiedyś można zobaczyc w całej okazałości rynek? dlaczego lodowisko nie zostanie zamontowane przed pałacem? jest tam duuuzo miejsca i w zimie fajny klimat a grzyba usunąć !! Miesiąc mogłem się nacieszyć naszym zdewastowanym już rynkiem ;/

zobacz komentowany news »

Francuzik

W końcu można w Pszycznie posłuchaj muzyki elektronicznej !!! Ale jak na złość mam dzisiaj impreze daleko po za Pszczyną !! Dlaczego??!! ;(;(

zobacz komentowany news »

Francuzik

Mam podobną rozpiske z moja narzecozna,jedziemy we 2 Punto II i nie żebrze o pieniadze... jak byłem w LO, pracowałem cały lipiec i sierpień aby móc wyjechać ze znajomymi na taką podróż, widzę,że młodzi ludzie zrobili sie strasznie wygodni !
Najpierw do roboty a potem podróże anie żebrać od ludzi którzy ciężko pracują !
W

zobacz komentowany news »

Francuzik

Zazdroszcze mu, w moim wieku chłopak,dziecko ,żona,ma piękny domek w pięknym miejscu, ustawiony do końca zycia,co roku wakacje. A ja? mieszkam z rodzicami,nei potrafie na ślub uzbierać... eh, gratulouje sukcesu,abym i ja był taki szczęśliwy w przyszłości, bo przzystojny to jestem i tego mi nie brak ;p.

zobacz komentowany news »

Francuzik

t23:

"za czasów kasztelanskiej"

Widac za młody jestes aby pamiętać czasy PUBu Kasztelańska.

zobacz komentowany news »

Francuzik

speluna gorsza w stodole, sobiście barocco tez mi się nie podobało, a za czasów kasztelanskiej czesto tam bywałem do póki sk8 nie przerzucili się z HH na Dubstep i minimal ;p, wiecie taka moda :). Co do pizzy, jestem w szoku, naprawde dobra !

Nie wiem dlaczego ludzie zachwycają się targetem, przeciez to istna tragedia, Siesta ma dobrą pizze, polecam :).

zobacz komentowany news »

Francuzik

Dzięki Bogu są info na plessie, wiadomo kiedy ma się nie jechać do BARANÓW.
Jak te bandy mnie irytują ! tragedia jakaś ;/, same alkoholiki chodza i żebrzą o pieniądze a potem przepijają na OSP. A fuj ! Nie wiem dlaczego tak sie nimi pless zachwyca, dziękiuje, ze czegoś takiego nie ma w pszczynie.

zobacz komentowany news »

Francuzik

Moi drodzy, stok narciaski to jak najbardziej SPALONY pomysł, w Polsce jest to chyba najczęściej wprowadzana idea w życie i zawsze kończy sie tak samo... Przedsiębiorcy którzy zakładają kryty stok ( bo zapewne taki wchodził by w życie aby był czynny cąły rok ) bankrutują. Najczęściej popełniany błąd w Polsce. Lepiej idźmy drogą niemców, którzy rekultywacje hałd opanowali w naprawde świetny sposób.

zobacz komentowany news »

Francuzik

CO za pajac pisze,że w mieście nei robi się nic ? :) mam nadzieje,że to tylko głupia prowokacja albo poprostu głupota osoby komentującej.

zobacz komentowany news »

Francuzik

Powielony żart, to samo było rok,a moze dwa lata temu, wymyślcie coś nowego.

zobacz komentowany news »

Francuzik

Ciekaw jestem czy ten cham wciaz bedzie się tak uśmiechał, górnicy,lekarze,nauczyciele już polują na wasze głowy w Katwoiwcach !

zobacz komentowany news »

Francuzik

Już od 2 tyg odliczam czas na ten ZAJEBISTY koncert, bedzie świetnie ! uwielbiam waglewskich,a ten projekt jest WYJE*****TY ! Dozobaczenia na koncercie AAAA!

zobacz komentowany news »

Francuzik

Wynocha do swojej WarszaFki ! Takich ludzi nam tu nie potrzeba.

zobacz komentowany news »

Francuzik

głosuję_regularnie_w_kazdych_w

Sprółbuj na Korwina Mikke. Na tą żenadę szkoda głosu, moim zdaniem polacy powinni zrobić bojkot i nie isć do urn albo oddać głos na Mikke.

zobacz komentowany news »

Francuzik

Kłamca ! Za te wszytkie kłamstwa powinni was sądzić ! marionetka TUSKA !

http://www.youtube.com/watch?v=JKSNXk51_RE
Genialny przykład jak te chamy pluja nam w twarz ! a jak się reklamowali przed wyborami?! Jesteśmy LIBERAŁAMI ! Chamstwo na salonach,obłuda i kłamstwo,jak sie na was patrzy to żal dupe sciska ! Dzięki Bogu,ze w Pszczynie mieszkają mądrzy ludzie i tym (brak mi słów na nich) nie dali dojśc do władzy.

zobacz komentowany news »

Francuzik

Pless jako pierwszy się o tym dowiedział ;p, akto miał się jako pierwszy dowiedzieć jak to jedyne medium w pszcyznie?;p

zobacz komentowany news »

Francuzik

Wpadnę popatrzyć co kobitki są wstanie zrobić z piłka... no i popatrzyć na co innego ;D.

zobacz komentowany news »

Francuzik

haha Eddi, skad Ty masz informacje , że pani planistka ma wypłate dołową? nie śmiesz mnie bo to co piszesz przekracza już wszystkie granice... nie powiem czego. :) Obecnie jestem pracownikiem kopalni a zarazem studentem studiów podyplomowych zwiazanych z górnictwem, wiem coś na ten temat i to nie z gazet czy z forum na którym ludzie się skarżą tylko z autentycznego źródła. Więc nie wmawiaj mi takich rzeczy eddi bo wątpie abyś był prof nad dr hab inż górnictwa podz :)

zobacz komentowany news »

Francuzik

Widzisz drogi budowalncu, wex pod uwage jeszcze to,ze Górnicy to takie społeczeństwo któe potrafi walczyć o swoje a nie patrzyć i narzekać jak ich rząd okrada, gdyby reszta społeczeństwa taka była uwierz , że PO obecnie przy rządzie by nie było, górnikom żyje się dobrze za to co sobie sami wywalczyli, reszta narzeka bo nie chce im się iść pod sejm i zrobić awantury, jedynie co to jakieś marsze które nic nie wnoszą, więc nei wiń górników i nie narzekajcie na nich tylko bierzcie przykład i wlacze o swoje prawa.

zobacz komentowany news »

Francuzik

Moj drogi budowlancu, emerytury narzucone są ze względu na niebezpieczeństwa naturlane występujace pod ziemią oraz ich wpływ na organizm człowieka, takich niebezpieczeństw nie spotkasz na budowie ani w innym zawodzie ! Chociażby wysokie zagrożenia gazowe, nie mówie o metanie ( pewnie nie jeden pomyśli tylko o tym gazie). Jesli chodzi o wyższa pensje to parę postów nizej wytłumaczyłem dlaczego.

zobacz komentowany news »

Francuzik

Wybaczcie za składnie i błędy, bo pewnie znajdą się i tacy którzy z braku argumentów bedą się tego czepiać, ale mam nieziemskiego kaca.

zobacz komentowany news »

Francuzik

Podam genialny przykład głupoty ekologów !

Miało to miejsce jakieś 2-3 lata temu, w pewnej miejścowości w której znajduje się podobny zbiornik jak ten u nas,goczałkowicki, wybrano nową panią dyrektr która uznała,ze należy jak najszybciej przebudować tamę bo jak przyjdzie wielka powódz to nie wytrzymie naporu !

Ale nie, znalezli się genialni zieloni którzy odkryli,że zamieszkujei tam rodzinka bobrów i prace przy tamie są wstanie zniszczyć ich dom ! oczywiscie wygrali, bo jak moda to moda. No i co się wydarzyło??

Przyszła powódź, tama nie wytrzymała, pewnie pamietasz co się działo w maju zeszłego roku?:) ludzie tracili własny dobytek życia ! ale tylko dlatego aby chronić mała rodzinkę bobrów poświęcono tysiące ludzi!

zobacz komentowany news »

Francuzik

Oj Eddi Eddi, ale Ty głupoty opowiadasz, ludzie na Silesi traktowani są jak szmaty, ludzie uciekają z tamtąd uciekają,ciekaw jestem ile ta kopalnia jeszcze potrzymie.

" Bo państwo nie karmi już masy pseudo-górniczej bohaterskiej darmozjadki"

Żałosny jesteś !

Górnictwo utrzymuje Polskę, Ty nawet kolego drogi nie orietnujesz się ile pieniedzy wpływa z JSW , KW, KGHM do budżetu państwa dzięki tym firmom ! Nazywajac tak ludzi pracujacych ciężko w skarjnych warunkach trzeba byc niesmowitym hipokrytą ! Ludzie pracujacy na dole zasługuja na wysokie wynagrodzenia, czy Ty kiedy kolwiek byłeś na dole? Widze,ze znalazł się pseudo ekspert polskiej gospodarki.
Pewnie siedzisz w jakims biurze i pierdziesz w stołek zarabiaja 1200zł na ręke zazdroszcząc chłopom wynagrodzenia w wysokości 2100 !
To co oni dostają do ręki jest niczym w porwónaniu ile pieniędzy dzięki nim wpływa do kasy państwa.

Co do ekologa

przez takich jak Ty ten karj schodzi na psy, zieloni niszczą rozwój polski i blokowanie różnego typu inwestycji, również związanych z wydobyciem może nie źle się odbić w przyszłosci, wy tego nei rozumiecie bo jesteście za głupi na to, i skzody o których tak naprawde piszecie m.in. o modzie na "globalne ocieplenie" które nie istneije i Ci wszscy naukowcy którzy wypowiadaja sie na ten temat sami o tym dobrze wiedzą ! Tylko robią wode z mógu takim bawłanom jak Ty i na nich zgarniają ogromne pieniadze, ale to już inny temat, wystarczy poszperać w specjalistycznej literaturze a nieczytaj głupoty na forach i obwieszczać swiatu jak wydobycie niszczy świat ! tak naprawde nie jesteście swiadomi jaką krzywdę robicie sami sobie. :)

zobacz komentowany news »

Francuzik

Miało być CAE (CERTIFICATE IN ADVANCED ENGLISH). Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

zobacz komentowany news »

Francuzik

Jak ja zdałem DELF-a z ang to nikt nie raczył o tym napisać na plessie !

TZW. POKER FACE

zobacz komentowany news »

Francuzik

Baby baby !

A gdyby był brxzydki to co? źle?
jestem ciekaw co na to wasze chłopy jak takie rzeczy wypisujecie, okropieństwo. Może odrazu napiszecie jak w łóżku z nim było?

dramat.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21945

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769