Prezentacja klubowicza

_Zupan_Winiarz_

Pszczyna

W klubie od: 20.04.2006
Ilość komentarzy: 52
Ilość postów: 87
Ilość wyświetleń: 19705

Formularz kontaktowy


Komentarze (52)

_Zupan_Winiarz_

No i powiedz mi kiedy robiłem jakąś napinke ? hmmm ciekawe...
po 2 podszedłem do tego meczu jak do każdego innego nie był dla mnie bardzo ważny więc wolałem Weekend spędzić u dziewczyny na urodzinach a że nie mam do niej paru km to po prostu musiałem wyjechać wcześniej :)
po 3 to piszesz że mam Ci coś w twarz powiedzieć a nawet sam nicku nie wpiszesz
po 4 nie mam Ci co powiedzieć bo szczerze ta cała liga to dla mnie zabawa i gram dla przyjemności.
po 5 powodzenia i pozdro ;)

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

Już odp zawodniku DNW bo pewnie nim jesteś :)
Ja się nie spinam bo mam to wszystko w dupie...
To wy (dnw) sie spinacie bo to nie ja wam na gg głupoty jakieś pisze tylko wy nam ;) pozdro&Poćwiczcie :) (4-2)

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

Ja się kłócić z nimi nie bede ;) w osłabionym składzie dostali 4-2 teraz bd przeżywać smutne chwile na plessie wypisując głupoty :).

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

teraz się napinacie a na boisku gacie sracie

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

Poza tym skąd wy wiecie o jego propozycjach ? wyjazd na testy to juz od razu kontrakt podpisywany ? ktoś coś pierdnął a wszyscy wierzą... nie wiecie jak jest więc się nie wypowiadajcie ;) i zakończcie głupie napinki bo to bez sensu liga wszystko zweryfikuje ;)

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

propozycja propozycją... poza tym leczy kontuzje i nie bd grał, najbardziej mnie śmieszy to spinanie się będzie co będzie proste a nie brońcie się teraz ze mamy ligowców w skladzie a bramkarze grają w dupie i pisze ze swojego konta a nie mądruj na gosciu

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

Z naszej drużyny nikt nie gra Ani w 3 ani w 4 lidze :)
3 zawodników gra w Lidze Okręgowej
1 w A klasie
6 to juniorzy z czego 4 tylko zagrało w meczach bo 2 nie jeździ (są wpisani w razie czegoś)
i 2 bramkarzy którzy nie grają nigdzie amatorsko ;)
pozdro dla normalnych :)

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

No pewnie jest tak jak gadasz bo nie mam co robić jak siedzieć na necie i na pless-ie robić zamęt jeśli macie na to czas to pozdrawiam ;) i sędziowie nie sa zawsze za nami w tamtym roku z Jadwigami co było ? czerwona kartka za nic i przegrana 2-1 :/ tak my byśmy się cieszyli z mistrzostwa bo wy później przegraliście :) pozdro dla normalnych

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

W OKS nie bronił Ogierman tylko Pisarek ;)

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

Taki mały błąd w Gr.mistrzowskiej to weterani maja 9 pkt (wygrana z Ekonomem, Wisłą Landrynkami) a Wisła ma 0 ;) pozdro...

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

W tamtym roku gralismy chyba 4+bramkarz

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

Peja i będzie grała gitarka :P

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

Tylko w powiatach były mecze 2x8 a w Świętochłowicach na wojewódzkich 4x8 ;) pozdrawiam... // Jutro podbój Czerwionki

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

Ahhh te Mateusze ;P pozdro dla Teamu... w poniedziałek rozjadymy tam ten rybnik gliwice i dąbrowe ;D a jutro Gimnazjalna :D

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

Do DNW jak ostatnio graliśmy z wami to mielismy 2 zawodników z rocznik 90 i reszta to była 92 i młodsi więc sie uspokój :) pozdrawiam :)

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

Goczały-Drużyna Pierścienia 7-2
KSB-Wróbelki 1-3
OKS Poligon - LO3 3-3 (1 Remis w tych rozgrywkach)
Dajcie nam Wygrać-Weterani ?-? (wiem ze do przerwy 0-4)

pozdrawiam

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

Dziś piekny mecz i znów piękna wygrana 82-60 :) bravooo 4 stycznia jadymy podbić rude śląską gramy z rudą śląską II przypomne ze z rudą śląską I wygralismy cos koło 20pkt :)

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

Zapraszam Jutro na meczyk (tj. Piątek) godzina 16.00 :) bardzo ważny mecz i cięzki :) a co do fotek to ciesz się że wogole coś jest :) moim zdaniem są super :) pozdrawiam :)

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

Ojjj nie ładnie lepiej pograć w LKS Goczałkowice niż w Ruchu Chorzów wkoncu jeden poziom no z troche wiekszy w Goczałach za niedługo ta sama liga bo ruch teraz poleci ciagle w dół. A tak pozatym to gratuluje miałem nawet okazje grac przeciw Niemu oraz z nim :)

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

Jest pomyłka w Piątek gramy z MCKS Czeladź nie z GTK II Gliwice z Gliwicami w następny piątek bedzie to ostatni mecz przed świętami

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

Jest pomyłka w Piątek gramy z MCKS Czeladź nie z GTK II Gliwice z Gliwicami w następny piątek bedzie to ostatni mecz przed świętami

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

Wczoraj (tj.7.12.07) UKS Goczałkowice wygrali swój 2 mecz w grupie walczącej o miejsca 9-16 w Województwie. Ograli oni swoich rówieśników z Rudy Śląskiej 80-52 :) Nastepny mecz odbędzie się równiez w Goczałkowicach dnia 14.12.07 bedziemy podejmować MCKS Czeladź. Zapraszam na godzine 16 :)

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

Dziś zwycięstwo w Śląskiej Lidze Kadetów z MOSM Tychy 87-65 bardzo cięzki mecz i wyrównany do 3 kwarty w której odskoczylismy na 15 pkt :) chlopcy z Tychów byli wysocy z 5 powyżej 190 ale dalismy rade:D

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

hahha Smolar dobre to ale napewno z tej fuchy to by cie niewygryzł wiem ze cie nudzi ta robota i szukasz zastępcy ale jeszcze tak do konca sezonu musisz pracowac gdzies z 10 meczy :P a pozniej juz niegramy :P

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

Edi nieznajdziesz po 1 klubu przez internet a po 2 musiał byś dużo trenować bo np. w śląskiej lidze jak my gramy to niema takich druzyn jak PG 1 Czechowice czy PG 2 są o wiele lepsze druzyny i prawdopodobnie grzałbys ławe nonstop

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

Jak mówiłem tak było :)

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

PZDR... dla wszystkich z Teamu :) oraz dla trenera :)

zobacz komentowany news »

_Zupan_Winiarz_

Goczałkowice I pojadą tam z wszystkimi :D chyba :P

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21941

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769