Prezentacja klubowicza

plesek

bangladesz

W klubie od: 09.05.2006
Ilość komentarzy: 232
Ilość postów: 560
Ilość wyświetleń: 208006

jestem pleskiem - morda w kubeł...
-zostałem członkiem klubu pless.pl tylko po to aby otrzymywać spam od pless.pl, którego podobnie jak 99,9 % klubowiczów nie czytam
-życiowe marzenie: zdobyć punkty i otrzymać czapeczkę z napisem pless.pl

Formularz kontaktowy


Komentarze (232)

plesek

A ładunek wybuchowy nie odpalił :(
Jaki kraj tacy terroryści....

zobacz komentowany news »

plesek

re: gocha

"A ja współczuję Twojemu otoczeniu. Musi być strasznie ciężko wytrzymać z człowiekiem który wszędzie tropi afery, łapówki , podstęp .
Masz racje śmieszna jestem i naiwna , ale łatwiej mi z tym żyć. A Tobie współczuję frustracji bo piękne zycie przechodzi Ci koło nosa"

W 73r p.n.e Spartakus wzniecił bunt gladiatorów. Małgorzata patrzyła na tych co za nim poszli i współczuła im "przecież mogą życie stracić, a ich bliscy rodzinę; po co oni się buntują przecież mają co jeść i gdzie spać’.
Ale to dzięki takim buntownikom Gocha jest dziś wolnym człowiekiem.

W 14 lipca 1789r. lud Paryża szturmował bastylię. Małgorzata patrzyła na rewolucjonistów i współczuła im i ich rodzinom „przecież życie mogą stracić; po co im ta rewolucja czyż miłościwie nam panujący Burbonowie nie dbają aby żyło się nam dostatnio, a kler cnotliwy i w ubóstwie żyjący przykład nad daje jak bogobojnie żywot wieść mamy”.
Ale to dzięki takim rewolucjonistom Gocha żyje w demokracji i nie jest mało znaczącym dodatkiem do włości jakiegoś monarchy.

„Na życie patrzysz bez emocji
Na przekór czasom i ludziom wbrew
Gdziekolwiek jesteś w dzień czy w nocy
Oczyma widza oglądasz grę
Ktoś inny zmienia świat za Ciebie
Nadstawia głowę, podnosi krzyk
A Ty z daleka, bo tak lepiej
I w razie czego nie tracisz nic"
A.Sobczak

Gacha ! to co propagujesz to nie życie – to wegetacja…

Tobie może system haraczu odpowiada. Mnie nie ponieważ nie życzę sobie żeby jakiś niedouczony urzędas wyliczał mi ile śmieci mogę wytworzyć i nakładał na mnie haracz, który sam wyliczył stosując urzędo-matematykę.

Poza tym: jeśli zostanie trochę forsy z haraczu to urzędasy mi ich nie zwrócą, jeśli zabraknie haracz podniosą.

zobacz komentowany news »

plesek

re: Gocha

Nie Gocha - to Ty jesteś śmieszna.

http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci_agencyjne
/pap/artykul/wielkopolskie;akt;oskarzenia;w;sprawie;korupcji;
w;urzedzie;gminy;tarnowo;podgorne,50,0,251186.html
"Krzysztofowi K., który w 1999 roku był sekretarzem Gminy, za pozytywne rozstrzygnięcie przetargu zwycięska firma wyremontowała mieszkanie. Remont miał kosztować ok. 17 tys. złotych. Oskarżonemu grozi kara do 10 lat więzienia. (PAP)"

http://www.lubuska.policja.gov.pl/
kwp/serwis_informacyjny /aktualnosci/korupcja_w_urzedzie
"Ponadto zarzucono urzędnikowi sprawstwo kierownicze w wyłudzeniu dotacji na obóz dla młodzieży szkolnej, który się nie odbył..."

Jak widać urzędasy zawsze znajdą sposób aby nadmiar gotówki zagospodarować na cele prywatne.

Chyba nie jesteś tak naiwna aby sądzić, że cała kasa z haraczu śmieciowego trafia do REMONDIS-u.

Gocha po prostu Ci współczuję...

zobacz komentowany news »

plesek

re: Gocha

Wyjawiam tajemnicę:
te 5 zeta wpłacam na konto urzędasom, tam te 5 zeta procentuje i ... nie wiadomo gdzie potem trafi wraz z odsetkami.

zobacz komentowany news »

plesek

real:

Tak, tak masz rację.
Niestety urzędasy do obliczeń stosują urzędo-matematykę, która różni się od matematyki dość znacząco.

W systemie haraczu śmieciowego nie ma sprawiedliwości tak jak nie ma go w żadnym haraczu.

Wszędzie tam gdzie urzędasy maczają ręce (też np akcyzy, ulgi podatkowe, przetargi) tam ino korupcja i marnotrawstwo.

Stary system był dobry - każdy podpisał umowę z wybraną wg własnych kryteriów firmą na wywóz śmieci w ilościach jakie wytwarza.
A urzędasy i straż miejska miały tylko to kontrolować i nakładać mandaty na tych którzy umów nie mieli albo wyrzucali śmieci po rowach i lasach.
No tak ale nic z tego nie mieli.

zobacz komentowany news »

plesek

W tej sytuacji wzrost haraczu za wywóz śmieci jest nieunikniony.
Pytanie brzmi: kiedy ?

zobacz komentowany news »

plesek

Śmieci podrzucają mieszkańcy okolicznych gmin, w których haracz nie obowiązuje.
Ale niech kontrolują firmy - lepsze to niżby mieli całe 8 lekcji siedzieć w internecie.

zobacz komentowany news »

plesek

Portal pless.pl nie podał cen w tym sezonie-to poważne uchybienie w pracy dziennikarskiej.

zobacz komentowany news »

plesek

Kawał darmozjada z tego rogacza. Ludziom będzie żałował nie swoich pieniędzy. Najlepiej powiaty zlikwidować to na szpital kasa będzie.

zobacz komentowany news »

plesek

z naszych podatków wydano na nowy cmentarz kupę forsy,
teraz gmina czyli my stracimy na rzecz państwa kościelnego 3,5 hektara i będziemy musieli jeszcze płacić za wybudowanie cmentarza - bo ks. Marek będzie dreptał do ratusza po kasę ,

zobacz komentowany news »

plesek

I nagrodędostanie firma ZETT Łebecki - jest radnym powiatowym i pewnie sam ten konkurs wymyślił,

wspomnicie me słowa,

zobacz komentowany news »

plesek

a Urząd Skarbowy o tym wie ?

zobacz komentowany news »

plesek

"A poza tym, jak stwierdzili, ten kto decyduje się na zmiany, musi się liczyć z kosztami."

święte słowa - zamieniliśmy PiS na PO i drogo za to zapłacimy,

zobacz komentowany news »

plesek

od zarazy, głodu, wojny i ministra Tomczykiewicza uchowaj nas Panie Boże !

zobacz komentowany news »

plesek

PO wygrała w Pszczynie
ale przegrała w powiecie pszczyńskim,

zobacz komentowany news »

plesek

re: Feliks13
nic podobnego - pan Tomczykiewicz dba tylko o siebie,

zobacz komentowany news »

plesek

układ pszczyński się umocnił,
to oznacza dalszą degradację infrastruktury gminy, tabuny niekompetentnych kolesiów w urzędach miasta i powiatu pszczyńskiego,

zobacz komentowany news »

plesek

hasło to nie dotyczy Tomczykiewicza i jego ludzi z Kowalskim na czele a jego baner wywołuje tylko obrzydzenie...

zobacz komentowany news »

plesek

potem będzie serwis poświęcony budowie wiaduktu, potem serwis o gospodarce odpadami finansowanej z podatku śmieciowego, potem serwis o wymianie chodników w Pszczynie a kasiura leci z Urzędu Gminy do pless za to aby cenzurowali krytykę urzędasów

przecież Urząd ma swoją stronę internetową...

zobacz komentowany news »

plesek

unieważniony przetarg - kto ponosi koszty takiego przetargu ?
oczywiście podatnik,
kto poniósł koszty referendum ?
oczywiście podatnik,
kto poniesie koszty biurokracji związane z podatkiem ?
no właśnie...

urzędasy "rozumują" tak:
jest problem - podnieść podatki
problem nadal istnieje - wprowadzić nowy podatek

zobacz komentowany news »

plesek

weteran ma rację,

zobacz komentowany news »

plesek

a gdzie tan grant ?

zobacz komentowany news »

plesek

obudzili się blokersi,
a potem będą biegać w kapciach na zakupy i ciszyć michy, że tak blisko mają shop,

zobacz komentowany news »

plesek

słono społeczeństwo płaci za kontrakt PiS-LPR

zobacz komentowany news »

plesek

re: alpengold
...oczywiście dziecko było chore na padaczkę...

zobacz komentowany news »

plesek

re: alpengold
" Ogromne nadzieje wiążą się ze stosowaniem neuroterapii w leczeniu zaburzeń neurologicznych: migreny, chronicznego bólu, stanów po udarze lub urazie mózgu, choroby Parkinsona, padaczki, śpiączki, porażenia mózgowego."
to cytat z strony tej pani,
kiedyś prowadziłem dyskusje z panem który jeździł z dzieckiem na te seanse i twierdził że metoda jest super i pomaga...

zobacz komentowany news »

plesek

w Pszczynie epilepsję "leczy" też jakaś pani biofeedbackiem a izba lekarska milczy...

zobacz komentowany news »

plesek

jedno jest pewne - szybciej niż w Pszczynie,

zobacz komentowany news »

plesek

re: niezadowolony mąż

nie do gazety ale do prokuratora - ale nie pszczyńskiego :)

zobacz komentowany news »

plesek

re: antyplesek

czy gdybyś miał do usunięcia bolącego zęba poszedłbyś do znachora czy do stomatologa ?

gdyby palił się dorobek mojego życia to chciałbym aby ratowali go profesjonaliści,

myślę, że podobnie jak z armią - lepiej mała ale profesjonalna,
kiedyś mieliśmy kilkasettysięczna armię ale jej zdolność bojowa była jaka była, a właściwie to jej nie było (byłem i od środka poznałem)

w powiecie pszczyńskim w samej Pszczynie i w każdym sołectwie jest OSP, są budynki, samochody ludzie to trzeba utrzymać i robi to głównie gmina czyli podatnicy (Twoje składki to symboliczna "ściepka") , likwidacja 3-4 OSP i utworzenie w to miejsce 1 profesjonalnej jednostki ratownictwa to oszczędność pieniędzy i pewność, że dorobek Twojego czy mojego życia nie zostanie strawiony przez ogień czy .... nieprofesjonalne jego gaszenie,

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21935

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769