Prezentacja klubowicza

Turek

Pszczyna

W klubie od: 19.05.2006
Ilość komentarzy: 96
Ilość postów: 4
Ilość wyświetleń: 15878

...Dive now work later...:-)

Formularz kontaktowy


Komentarze (96)

Turek

Wielopolu Skrzyńskim

zobacz komentowany news »

Turek

...to jest na przeciwko dworca PKP...obok Medicesu:)

zobacz komentowany news »

Turek

...zapomnieliscie dodac na stronie ze "Dania Dnia" dla jedenej osoby nie dowozicie...bo wlasnie dzownilem:P

zobacz komentowany news »

Turek

Re:Wojtas...Zmien dilera...bo za mocne srodki bierzesz...jak przejdziesz z ringiem wazacym 120kg...150m...pochylnia masz u mnie flache:P...ponadto emerycie gorniczy...wlasnie przez takich jak ty wegiel kosztuje 500zl tona nie mowiac o eko-groszku...bo ty dalej bierzesz wegiel choc jestes juz kilkanascie lat na emeryturze i temu on tyle kosztuje...na takich pasozytow jak ty ludzie robia:p

zobacz komentowany news »

Turek

...o to filmik z wizji lokalnej

http://www.youtube.com/watch?v=bc7RZe5M0rM

zobacz komentowany news »

Turek

Karta dotarla wkoncu:Pale tamte rzeczywiscie byly lepsze...a tu tylko Wujek Franek:P...recznie wypisane...;P

zobacz komentowany news »

Turek

...to impreza w jakim lokalu???

zobacz komentowany news »

Turek

...pojedziemy tunelem ale w pazdzierniku z tego co czytalem...wiec prosze ladnie poczekac troche:P

zobacz komentowany news »

Turek

...ilez ta dzialka moze miec metrow co???przeciez to skrawek terenu na bocznej uliczce...i tyle kasy za budynek?watpie ze sie sprzeda...ale zycze POwodzenia...:_)))

zobacz komentowany news »

Turek

...Mularski a ktoz inny to moze byc...

zobacz komentowany news »

Turek

Re:Gornik
....nie mow mi ze zarabiasz 2500zl netto w przygotowce jak moj kolega z 2 letnim stazem zarabia w "kolejkowym"2600zl i wiem jak wyglada praca na dole o ktorej zaczynacie,zanim zjedziecie to jest 6.30 potem podziel,jak do szybu jest 6 km to trzeba pociagiem jechac a to znowu kilkanascie minut a nie mwoiac na piechote pare godzin pewnie,potem cos tam porobicie,sniadanie i o 11 znowu na pociag bo o 12 wyjazd z temperatura...skoro jest 30 stopni no nie?.wiec nie wieszaj ludziom makaronu na uszy bo wiem jak wyglada tam rzeczywistosc i wiem jak ciezko sie tam dostac skoro na Pniowku jest 3000podan a 200 miejsc jak zapytalem kobiety w biurze czy jest jakas szansa to mi powiedziala niech pan sam sobie odpowie...a jak masz znajomosci to daj mi namiary...nawet zaplace zeby tam isc do tego syfu...a propos w eszlym miesiacu placili zyski ile dostales????

zobacz komentowany news »

Turek

Argentyna-Brazylia:2:1

zobacz komentowany news »

Turek

Argentyna-Brazylia:2:1

zobacz komentowany news »

Turek

Uzaloilo sie wam Piersoly z PISu...bo Leszek zginal..wstyd!

zobacz komentowany news »

Turek

....szkoda ze obecne pokolenie tak dlugo nie zyje..;-(...Najlepszego:-)))

zobacz komentowany news »

Turek

....szalu nie robia z pytaniami...mi osobiscie podoba sie temat pierwszy...mozna ostro jechac:P...zdawalem mature 11 lat temu ale tematy sa nadal ciekawe;P...powodzenia

zobacz komentowany news »

Turek

...kto na Quadzie jezdzi przed północą???reka do góry....:-)...zbiegl z miejsca wypadku bo był pewnie ...ekniety...:-(....

zobacz komentowany news »

Turek

...teraz piszecie tragedia...a wiekszosc z Was glosolwala na pana Kaczynskiego a kilka miesiecy pozniej narzekaliscie jak to was oklamuje,jak to jest zle w tym kraju...nie ma pracy...a oni sie bawia:-((( dajcie sobie spokoj Sprzedawczyki...

zobacz komentowany news »

Turek

..a Pless sie rozwija...dodaj zdjecie,wydrukuj....kto dodaje komentarz razem ze zdjeciem...bardzo ladnie;-)

zobacz komentowany news »

Turek

....to jak to jest ze wszedzie sa znaki Kontrola Predkosci Fotoradar?...a tu tak myk zza krzakow?...czy to jest zgodne z prawem?skoro na stronie pszczynskiej policji pisze gdzie ustawione sa Patrole?...a na mapie polski mozna znalezc miejsca gdzie sa Fotoradary?wiec jak to jest???

zobacz komentowany news »

Turek

...wszystko fajnie tylko mogli by dawac troszke wieksze porcje jesli chodzi o dorsza z ziemniakami czy tez frytkami oraz nie podawac starej surowki...dopiero po zwroceniu uwagi kelenr potwierdzil ze rzeczywiscie byla nie swieza i udzielil rabatu na rachunku;-(...szkoda niby restauracja na poziomie a tu wpadka:-(

zobacz komentowany news »

Turek

...wszystko fajnie tylko mogli by dawac troszke wieksze porcje jesli chodzi o dorsza z ziemniakami czy tez frytkami oraz nie podawac starej surowki...dopiero po zwroceniu uwagi kelenr potwierdzil ze rzeczywiscie byla nie swieza i udzielil rabatu na rachunku;-(...szkoda niby restauracja na poziomie a tu wpadka:-(

zobacz komentowany news »

Turek

...pewnie rano pod Prynckiem....Policja powinna tam czesciej zagladac a nie udawac sie od razu na patrol czy uciekac do "koszar" po nocnej sluzbie zwlaszcza po 22 albo nad ranem jak "ekipa"wraca z nocnych klubów...

zobacz komentowany news »

Turek

....ja juz wyslalem....do KPP..Rebeliantko cieplutko sie robi:P....żal twpjego zachowania...jesli w ogole tam bylas...:-(

zobacz komentowany news »

Turek

....ja juz wyslalem....do KPP..Rebeliantko cieplutko sie robi:P....żal twpjego zachowania...jesli w ogole tam bylas...:-(

zobacz komentowany news »

Turek

re Gosc:
...jaki Relax?...ta knajpa to Odyseja na os.Wodociagowym...prawie Pszczyna...:-)

zobacz komentowany news »

Turek

...Extra pomysł!!!...sam skorzystam:P

zobacz komentowany news »

Turek

...pierd...Konserwator...Koles wylozyl kupe kasy na ledwo stojacy budynek a jakis Du...wpierdz...sie mu z madrosciami...cos podobnego jak z Paleja...najlepiej niech wszystkie stare budynki w Pszczynie szlag trafi!!!

zobacz komentowany news »

Turek

...będziemy to obserwować...;P

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21945

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769