Prezentacja klubowicza


Konto zostało usunięte

Formularz kontaktowy


Komentarze (212)

tomek23

A za estetyczne , profesjonalne w niewyznaczonym miejscu nie przysługuje kara? Trochę nieściśle napisany ten donos.

zobacz komentowany news »

tomek23

Kobiety za kierownicą.

zobacz komentowany news »

tomek23

Haha dokładnie , jak ja nie cierpię takich ludzi , nie mają własnego życia i wszędzie szukają problemów.

A najczęściej ich działanie kończy się hasłem - "Zaraz zadzwonię po milicję!!"

zobacz komentowany news »

tomek23

Na plakacie pisze,ze akcje wspieraja aktorzy grający w W11 , spoko .

zobacz komentowany news »

tomek23

Kto mi odda pieniądze za zniszczone buty?

zobacz komentowany news »

tomek23

kubański to se moze w szachy pograć najwyżej

zobacz komentowany news »

tomek23

1.) Que Passa
2.) 2007

zobacz komentowany news »

tomek23

Ah ta dzisiejsza młodzież...

zobacz komentowany news »

tomek23

Cmentarz to cmentarz, nic ciekawego do zwiedzania.

zobacz komentowany news »

tomek23

Rzeczywiście , ogromna atrakcja oglądać groby żydów.

zobacz komentowany news »

tomek23

Uważaj na słowa łapańcu.

zobacz komentowany news »

tomek23

Stasz , nie wiem czy się orientujesz,ale chyba nie , zwłaszcza że twój tok myślenia jakby zatrzymał się na latach 40 ubiegłego wieku ,że teraz osoba pełnoletnia ma pełną swobodę decydowania o swoim losie i o tym jakie kroki w zyciu podejmuje i wyobraź sobie ,że często to młodzież decyduje o swoim losie , przyszłości - rodzice robią to w mniejszym stopniu, no chyba że myślą tak stereotypowo jak ty.

Odnośnie alkoholu , chyba istnieje coś takiego jak kultura picia i chyba każdy świadomie decyduje o tym czy chce się czegoś napić czy też nie. Nikt nie jest siłą przymuszany. Są tak samo dorośli jak i ty, chyba wiesz co mam na myśli,a to że nie pracują a ucza sie chyba dobrze o nich świadczy. Mieli przyzwolenie , rodziców , przyzwolenie prawne - nikt im nie mógł tego zabronić na ich własnej imprezie , na której równie dobrze zaproszony lekarz mógłbym zrobić awanturę o to,że zniszczą sobie wątroby i miałby do tego takie samo prawo jak nauczyciele tam obecni. Jakie prawo ? W mojej ocenie żadne, mogli jedynie wyrazić swoje stanowisko co uczynili,znaleźli się jak wszędzie jednak ludzie nadgorliwi , robiący z igły widły .

Zresztą po co roztrząsać tą błachą sprawę do takich rozmiarów , ja bym to okresił jako faux pas ze strony nauczycieli i zostawił tą sprawę i nie wyolbrzymiał jej.

Zresztą to chyba nie nasza sprawa co oni sobie tam robili , a mówienie,że wyrosną z nich przez to jacyś degeneraci ... nie będę tego nawet komentował.

Nie mam 23 lat , zupełnie cie nie rozumiem i nie popieram twojego stanowiska w tej sprawie,ale jako ze napisałeś bezpośrenio do mnie , dlatego tez postanowiłem się ustosunkować

Joł.

zobacz komentowany news »

tomek23

Dziewiętnastolatkowie to nie dojżewające dzieci , tylko dorosłe osoby , które w przeciwności do swoich rówieśników,którzy już pracują,studiują wybrali technikum.

zobacz komentowany news »

tomek23

Kozacy , we dwóch na 14-latka. Przykre.

zobacz komentowany news »

tomek23

Ostatnio muzyka była straszna albo jakaś marna wiksa ,albo o zgrozo discopolo . Już z dwojga zlego lepsza wiksa,ale co z jakims electro , trancem?

Z Kazikiem to juz całkiem przegięcie było.

zobacz komentowany news »

tomek23

tylko,ze do 1 to tam raczej w niedziele nie jest otwarte

zobacz komentowany news »

tomek23

Nie neguję akcji i celu,chociaż dla mnie to czysta komercja , do której macie prawo. I ogólnie nie będę się wypowiadał - róbta co chceta jeżeli jest to zgodne z prawem.

zobacz komentowany news »

tomek23

Widze,że to co było wczoraj na rynku idealnie wpisuje się w wasz małomiasteczkowy gust. W moj nie.

zobacz komentowany news »

tomek23

haha no uprać trzeba obowiązkowo

zobacz komentowany news »

tomek23

ONA MI CIEBIE ŻAL.STARY???GŁUPI ???ZASTANÓW SIĘ PROSZĘ CO NAPISAŁAŚ-TO CZŁOWIEK [*].



A co napisała,że był niedźwiedziem? Do tego te internetowe świeczki... Każdego szkoda.

zobacz komentowany news »

tomek23

Za to twój styl pisania i to jakże głębokie iksde na końcu swiadczą o powadze i inteligencji wypowiedzi.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21946

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769