Prezentacja klubowicza

jonnyt

Pszczyna

W klubie od: 08.04.2005
Ilość komentarzy: 19
Ilość postów: 564
Ilość wyświetleń: 26727

...nasze dusze nie sa na sprzedaz...
...ceny nie ma zadnej...
...z naszych cial nie da wyssac sie zycia...

Formularz kontaktowy


Komentarze (19)

jonnyt

Ja dostałem w lutym 2008 na początku ich wydawania numer 24 kiedyś się doczekasz.

zobacz komentowany news »

jonnyt

Tyś je jak zwykle łapczywa jedna to mało ci musiałaś drugą a później brakło papieru do kogo innego :P .Ja mam jedną od początku kajś ją mam nie pamiętam kaj .

zobacz komentowany news »

jonnyt

Od jednego oddania krwi do następnego musi minąć osiem tygodni czyli dwa miesiące taki okres czasu potrzebuje organizm aby zregenerować siły i wytworzyć krew.A ja sobie pójdę oddać 9 maja bo tak mi akurat wychodzi.Pozdrawiam :)

zobacz komentowany news »

jonnyt

Kofa a co to za różnica oddać krew w Pszczyńskim Spitalu czy ambulansie albo jakim kolwiek innym szpitalu ja oddaje krew w szpitalu prawie od sześciu lat tylko raz byłem w abulansie oddac krew, a powiem szczerze że wole w szpitalu oddawać aniżeli czekać w kolejce przed ambulansem jakby nie był to te same panie krew pobierają a jakby niebyło to w szpitalu człowiek ma czas żeby sobie na spokojnie kawe wypić po oddaniu jak i na rozmowe z tymi paniami a sa wyjątkowo miłe bo nie robią tego tylko dla tego że taka ich praca ale pomagają innym w ten sposób tak jak pomaga krwiodawca i chca żeby czlowiek przychodząc do ichpunktu czuł sie najlepiej a nie stresował tak jak jest za pierwszym razem przy oddaniu itp. Gorąco zaczęcam ludzi a w szczególnosci młodzież do tak szczytnego celu jakim jest honorowe oddawanie krwi nas to nic nie kosztuje a komuś może życie uratować w kazdej chwili a krew jakby nie było jest potrzebna na bieżonco a są dośc duże braki krwi. Więc goraco zachęcam wszystkich do wstąpienia w grono HDK i pozdrawiam bez wyjątków.

zobacz komentowany news »

jonnyt

Planował stworzyć grupe i mu sie udało nie mam pytań oby więcej osób z pasjami sie pokazało i połączyło siły w tworzeniu stronki i prac na nią.Trzeba mieć chęci motywacje i silne więzi żeby tak rysować zacząc i skończyć z finalnym efektem.Pozdrawiam i zarazem życze wszystkim Dosiego Roku.

zobacz komentowany news »

jonnyt

anty te twoje więcej więcej na czym miedzy innymi polega co masz do powiedzenia w tym temacie robiłes na kopalni bo mi sie zdaje że nie i nie wiesz nawet jak ta praca wygląda powiem ci że kiedys byłem tego samego zdania a moze tylko podobnego co ty ale jak zaczołem prace na kopalni to zmieniłem zdanie i mam teraz inny tok myślenia na ten temat.Chcą wiecej moim zdaniem sie im to nalezy bo ich praca do łatwej nie nalezy.Pozdrawiam.

zobacz komentowany news »

jonnyt

Kumpel wogóle nie może oddawać od 18 roku zycia a ma 21 lat za każdym razem co idzie to ma hemoglobine poniżej 10 ja naszczeście mam dobrą .Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

jonnyt

Pivvcio a po co taka inicjatywa będa chcieli to oddają ja choć oddaje a by zrobili takie coś to bym nie szedł do nich z ksiażeczką mi na punktach nie zalezy krew oddaje z dobrej woli.

zobacz komentowany news »

jonnyt

Co do obsługi to nie ma co mówic heh zawsze człowiek sie uśmieje pogada lepiej jak w sklepie albo w szkole,żeby taka obsługa była w kazdym miejscu a nie tylko w punkcie HDK.Pozdrawiam panie ze szpitalnego punktu Krwiodastwa. :P

zobacz komentowany news »

jonnyt

Pivv mam 23 lata oddał bym więcej ale miałem przerwe tatuaże itp. poprostu życie.Jak by jeszcze jakieś pytania były to na opisie klubowicza jest moje gg.Pozdrawiam.

zobacz komentowany news »

jonnyt

Kasiula a co tu jest do zastanawiania sie nad tym czy oddać czy nie wiem że większośc osób ma dylematy strach przed tym aby oddawać krew,pamietaj cie to nic nie kosztuje a komus możesz zycie uratować i to jeszcze poprzez tak szczytny cel.Wiem jak to jest sam sie bałem za pierwszym razem czy nie zemdleje itp ale to nic takiego poleżeć troche na fotelu i oddać 450ml. krwi co dwa miesiące bądz 8 pełnych tygodni bo tak to jest liczone a kobiety oddają krew co trzy miesiace.Ja już oddałem 9 litrów krwi i zyje ludzie nie bójcie sie oddawania krwi pamietajcie kiedyś wy jej możecie sami potrzebować czego oczywiście nie zycze.Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do ambulansu 26 sierpnia na rynek badz nawet i wcześniej do szpitalnego punktu.

zobacz komentowany news »

jonnyt

Zamiast wypisywać takie denne komentarze dali byście sobie spokój idzcie posiedziec na czata lepiej takim jak wy to wychodzi a nie komentować bezsensu.Człowiek jest człowiekiem i każdemu sie nalezy pomoc ciekawe jak wybyście byli w takiej sytuacji co byście zrobili tak sie teraz zastanawiam.Wolontariuszem być to poprostu szczytny cel lepiej sie zastanówcie nad sobą a później komentujcie jak uznacie że warto wypisywać pierdoły.

zobacz komentowany news »

jonnyt

nas to nic nie kosztuje a komuś moze w kazdej chwili uratować zycie.Pozdrawiam :)

zobacz komentowany news »

jonnyt

Sam bym poszedł oddać krew w sobote ale już nie moge bo byłem 13 marca i musze odczekac dwa miesiace,wszystkich zachecam do tak pieknego daru nas to nic nie kosztuje a komuś moze zycie uratować.Delfinek napisałem tyle co wiem nie ma za co dziękowac napisze jeszcze tyle że kwestionariuszu co sie wypełnia przed oddaniem sie zaznacza czy sie chorowało na tarczyce albo czy sie jakis lek brało z tarczycą zwiazany dokładnie nie powiem.Zawsze możesz iśc oddać krew wypełnisz ankiete jak cie nie cofną to znaczy że widocznie można a jak cofna to raczej nie.Sama widzisz jaki ten kraj jest że nawet ci co tkwia w tych sprawach dzień w dzień nie wiedza dokładnie co i jak.Pozdrawiam i zachęcam do tak szczytnego celu jakim jest oddawanie krwi.

zobacz komentowany news »

jonnyt

Ztego co wiem to osoby chore na tarczyce nie moga oddawac krwi ale nie jestem pewien tego na 100% o to byś musiała lub musiał sie zapytac w punkcie krwodastwa przy szpitalu w pszczynie ewentualnie jak bedzie akcja na rynku.

zobacz komentowany news »

jonnyt

Popieram tego typu akcje,sam jestem chonorowym dawcą krwi. Ale 25 nie oddaje ide 13 hehe :P:P.Okażcie odrobine serca i oddawajcie krew was to nic nie kosztuje a komus zycie może uratowac w najblizszym czasie.Może każdy bedzie kiedyś potrzebował krwi,choc lepiej zeby nie.pozdrawiam wszystkich.

zobacz komentowany news »

jonnyt

wejście do ratusza od strony parku (nad)

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21947

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2445

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769