Prezentacja klubowicza

szpada

gdzieś tu

W klubie od: 19.10.2003
Ilość komentarzy: 11
Ilość postów: 23
Ilość wyświetleń: 11374

Formularz kontaktowy


Komentarze (11)

szpada

zapisy na chód od 9 przy stoisku "Gazety Pszczyńskiej"

zobacz komentowany news »

szpada

widze ze wasz portal nastawia sie na tania sensacje i promowanie smarkow ktorzy pija jedno piwo i krzycza "wisla to stara k...a" i napinaczy internetowych ktorzy na wsi dostali neo i nie maja co robic bo uczyc im sie nie chce. nakrecacie przed meczem atmosfere takimi artykulami a potem dzieciak pobije dzieciaka to macie newsa na strone głowna, no nie?

brawo FAKToPLESSIE!

zobacz komentowany news »

szpada

Boli, że jakieś pieniądze w końcu pójdą na zaniedbany i zapomniany Piasek. Największym bólem tej miejscowości jest to, że jest tak blisko Pszczyny i nie miała szans stworzyć własnej gminy i zarządzać pieniędzmi dla siebie, tak jak Goczałkowice.

zobacz komentowany news »

Gość: student z Piasku

Wychodzi na to, że będzie zastępcza komunikacja autobusowa, której w ogóle sobie nie wyobrażam. Jestem studentem, mieszkam w Piasku, dojeżdzam do Katowic. Od 10.09 do 16.11 zamknięty odcinek Pszczyna - Tychy, a później Tychy-Ligota? Toż to Armageddon! Jak oni chcą zamknąć najbardziej obleganą trasę w województwie na kilka miesięcy? Masakra...

zobacz komentowany news »

szpada

Dziś o 15:00 na Stadionie Miejskim w Tychach mecz półfinałowy Pucharu Polski podokręgu tyskiego. CZARNI PIASEK - GKS Tychy. Wstęp wolny. Zapraszamy (www.czarnipiasek.prv.pl)

zobacz komentowany news »

szpada

Informację wysłałem poprzez formularz "wyślij news". I wcale nie płaczę - po prostu jest informacja od pless.pl, że "jeśli my jeszcze nie napisaliśmy a Ty coś wiesz to zgłoś nam tego newsa a jeśli o tym napiszemy to dostaniesz 10pkt". Wiem, że cała piłkarska Polska już wiedziała o tych powołaniach, ale na plessie jeszcze tego nie było. Dziękuję za punkty plessie.pl ;)

zobacz komentowany news »

szpada

Wysłałem newsa z tą informacją do pless.pl już wczoraj popołudniu, więc wiedziałem o czymś, o czym jeszcze pless nie napisał, zgodnie z regulaminem powinienem dostać 10pkt w klubie pless. A co, szybki byłem. Punktów nie dostałem, nie żal mi, ale ostrzegam innych, którym zależy na tych punktach, że pless za newsy punktów nie daje.

zobacz komentowany news »

szpada

Każda grupa krwi jest równie ważna. Nawet te, które są najczęściej występujące, bo przecież jest najwięcej potencjalnych biorców takich grup. Też mam igłowstręt, jak ładnie tu któraś Plessowiczka napisała, ale nigdy nie patrzę na igłę wbitą w moją żyłę, patrzę gdzie indziej, myślę o czymś innym i jakoś te 450ml spływa:) To prawie nic nie boli (jak lekkie uszczypnięcie) a może pomóc uratować życie. Sam oddaję co 2 miesiące i nie mam żadnych problemów z tym, że tak często. Oddawać krew można codziennie od pon. do pt. w szpitalu w Pszczynie, bodajże od 7:30 do 10:30, można dostać zwolnienie w pracy lub szkole, więc zapraszam, możesz uratować komuś zdrowie lub życie.

zobacz komentowany news »

szpada

Powinno być PszczynĘ a nie PszczynE

zobacz komentowany news »

szpada

Dr Danuta Krzyżyk a nie Krzyżak !!!

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769