Prezentacja klubowicza

Grzesiek

Czarków

W klubie od: 25.11.2005
Ilość komentarzy: 16
Ilość postów: 5
Ilość wyświetleń: 13070

Formularz kontaktowy


Komentarze (16)

Grzesiek

I kaj to otwarcie ? Nie zapowiada sie żeby otwarli...

zobacz komentowany news »

Grzesiek

A co z ulicą Czarkowską biegnącą z Czarkowa do Radostowic? Ser szwajcarski pod względem dziur ma na noc....

zobacz komentowany news »

Grzesiek

A kiedy zostanie wyremontowana ul. Czarkowska łącząca Czarków i Radostowice a zarazem gminę Pszczyna i gminę Suszec ?

zobacz komentowany news »

Grzesiek

A gdzie autobus przez Piasek - Czarków?

zobacz komentowany news »

Grzesiek

Nie tylko będą wklepywać ale też robić kawe niemiłym paniom xD a to wszystko za DARMO !!

zobacz komentowany news »

Grzesiek

No brawo! Ale nie wydaje mi się żeby działali tutaj tylko w 2. Musiała to być grupa zoorganizowana. Tak samo w Żorach auta co chwile kradną i policja też z tym zbytnio nic nie robi a tych 2 złapali przypadkiem. Widać jak działa policja w naszym kraju siedząc gdzieś i podjadając bądż co gorsza kimając w najlepsze...

zobacz komentowany news »

Grzesiek

Wspaniała akcja policji kolejny jakże to niebezpieczny gangster został złapany(premia będzie:]). Brawo czyżby chłopaki zrobili sobie przerwę w jedzeniu na KFC czy MC's? Poprostu gratulacje. Teraz narzuca mi się tylko 1 pytanie: kiedy zaczniecie łapać prawdziwych przestępców?

zobacz komentowany news »

Grzesiek

Re: Dotka
I tu się mylisz. Jak się pali liscie to tak samo wydobywają się substancje rakotwórcze. Liście należy albo zebrać do specjalnych pojemników (później nasz Remondis to wywiezie) lub zebrać sobie i zrobić naturalny nawóz.

zobacz komentowany news »

Grzesiek

Możecie zrobić w Czarkowie xd lepszy zasięg na pewno będzie bo jak narazie to lipa ;/

zobacz komentowany news »

Grzesiek

A u mnie na przykład pana rachmistrza nie było. Skoro spis narodowy miał na celu spisanie wszystkich dorosłych polaków to dlaczego nie było go u mnie ?

zobacz komentowany news »

Grzesiek

A co z osobami które nie były lekarzami tylko zwykłe pielęgniarki ktore zostały zwolnione bez żadnej odprawy ? Znajoma pracowała tam 25 lat i została zwolniona ot tak bez niczego i bez żadnej odprawy = brak pieniedzy na życie az do momentu znalezienia pracy i pierwszej wypłaty(co daje min 2 miesiace czekania) Co z tymi ludźmi?

zobacz komentowany news »

Grzesiek

Moim zdaniem bilety za drogie... Zamaist wyjść z ceną dla młodych ludzi to 25 zl;/ A koncert pewnie nic specjalnego 1,5 godziny i do domu.

zobacz komentowany news »

Grzesiek

No mam nadzieje ze za te 25 zeta to będzie jakiś porządny koncert... A nie tak jak na Deadline ze po 22 fajrant...

zobacz komentowany news »

Grzesiek

Lol co to za kucharz?
Gdzie to na kuchnie z kolczykami i jakimiś innymi obrączkami i błyskotkami...
Jak te błyskotki ściągnie to wtedy będę mógł powiedzieć z ręku na sercu że to kucharz!

zobacz komentowany news »

Grzesiek

Sami nie wiecie co gadacie;/ Czemu akurat w Czarkowie? a nie w Łące czy Pawłowicach? Mieszkam w Czarkowie i za bardzo nie chcialbym zeby caly czas mi tu jakies proby robili czy te wasze Hammery jezdzily...

zobacz komentowany news »

Grzesiek

HappySad <-->COMA<-->Farben Lehre xD Wybierajcie ;]

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769